Googlede Ara

DİĞER YARIM DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER KONUSU NEDİR KARAKTER İSİMLERİ


- Reklamlar -
ATV DİĞER YARIM DİZİSİ OYUNCULARI VE KONUSU...
bu yazı www.songuncel.blogspot.com'a sitesine aittir.
Başarılı dizilere imza atan ATV yepyeni bir dizi ile daha başarısını sürdürüyor. ATV ekranlarının yeni dizisi olan Diğer Yarım dizisi yapımını NTC Medya yapım üstleniyor. Atv'nin yeni dizisi olan Diğer Yarım dizisi aile ve mahalle yaşamı üzerine kurulmuş konular ile izleyenlerin karşısında olacak.

Diğer yarim dizisinin başrollerinde ise İpek Tuzcuoğlu, Orhan Kılıç, Gonca Sarıyıldız, Nevra Serezli ve Sait Genay gibi başarılı isimler yer alıyor. ATV Diğer Yarım dizisi konusu ise yıllar önce ikiz kız  www.songuncel.blogspot.com çocukları olan ve boşanan çiftlerin yıllar sonraki kavuşma ve birbirlerinden habersiz olan ikiz kızların bilmeden tanışmalarının gelişmesini konu alacak.

Atv'nin Diğer Yarım dizisi konusu kadar oyuncu kadrosu ile de dikkat çekmektedir. Sizlere bu yazımızda Diğer Yarım dizisi oyuncuları kimler ve Diğer Yarım dizisi konusu nedir gibi merak edilen ve araştırılan soruların cevaplarını paylaşacağız. İlerleyen günlerde ise Diğer Yarım dizisi oyuncularının biyografilerini burada bulabilirsiniz. bu yazı www.songuncel.blogspot.com sitesine aittir.


Diğer Yarım Dizisi Karakterleri ve Oyuncuları Kimler
bu yazı www.songuncel.blogspot.com sitesine aittir.
Diğer Yarım Dizisi Meryem – İpek Tuzcuoğlu (Kimdir TIKLAYINIZ>>>)
Diğer Yarım Dizisi Ecevit – Orhan Kılıç (Kimdir TIKLAYINIZ>>>)
Diğer Yarım Dizisi Esma & ZeynepGonca Sarıyıldız (Kimdir TIKLAYINIZ>>>)
Diğer Yarım Dizisi Zeynep Hanım – Nevra Serezli
Diğer Yarım Dizisi Dursun Dede – Sait Genay
Diğer Yarım Dizisi Asiye – Gülen Karaman
Diğer Yarım Dizisi Çengel Aysel - Buket Dereoğlu (Kimdir TIKLAYINIZ>>>)
Diğer Yarım Dizisi Devran – Ruhi Sarı
Diğer Yarım Dizisi Sabri – Murat Garipağaoğlu
Diğer Yarım Dizisi Tarık – Yamaç Telli (Kimdir TIKLAYINIZ>>>)
Diğer Yarım Dizisi Afet – Eda Çatalcam (Kimdir TIKLAYINIZ>>>)
Diğer Yarım Dizisi Poyraz – Alican Albayrak (Kimdir TIKLAYINIZ>>>)
Diğer Yarım Dizisi Emine – Canan Maktal (Kimdir TIKLAYINIZ>>>)
Diğer Yarım Dizisi Fikri – Somer Kavran
Diğer Yarım Dizisi İsmet - Cihat Süvarioğlu
Diğer Yarım Dizisi Dursun Can - Arda Nihat Yücesoy
Diğer Yarım Dizisi Rüştü Cem - Kerem Danış
bu yazı www.songuncel.blogspot.com sitesine aittir.


Diğer yarım dizisinin konusu 

Meryem ve Ecevit birbirlerine aşık olurlar. Ailelerinin statüsü ve kültürleri açısından farklı dünyaların insanı olan bu iki genç evlenmeye karar verir. Bundan pek hoşnut olmayan ailelerin tüm karşı çıkmalarına rağmen bu evlilik gerçekleşir ve çiftin bir süre sonra ikiz kızları doğar.
bu yazı www.songuncel.blogspot.com sitesine aittir.
Yıllar geçtikçe Meryem ve Ecevit anlaşamamaya başlarlar. Boşanmaya karar verip mahkemeye başvururlar. Bunun sonucunda kızlardan biri www.songuncel.blogspot.com babasında biri annesinde kalır ve boşanma gerçekleşir. Aralarında yaptıkları anlaşmaya göre, kızlar birbirlerinden habersiz büyüyecekler. İki kız çocuğu bulundukları ortamın kültürüne uygun bir şekilde büyürler.
bu yazı www.songuncel.blogspot.com sitesine aittir.
Baba, kızını kendi bulunduğu çevreye uygun olarak yetiştirmiştir. Daha muhafazakar bir kesimden gelen annenin yanında yetişen kız ise tesettürlüdür. Birbirinden son derece farklı yaşam kültürleri içinde yetişen ikiz kardeşler, Fakat hayat onları bir alışveriş merkezinde biraraya getirir. www.songuncel.blogspot.com Tesadüf sonucunda gerçekleri öğrenen kızlar şimdi anne ve babalarını bir araya getirmek için mücadelelerine başlarlar…bu yazı www.songuncel.blogspot.com sitesine aittir.


diğer yarım dizisi, diğer yarım dizisi oyuncuları kimler, diğer yarım dizisi başrol oyuncuları, diğer yarım dizisi konusu nedir, diğer yarım dizisi ne zaman başlıyor, diğer yarım dizisi karakterleri ve isimleri, diğer yarım dizisi dizisinin konusu ve oyuncuları kimler, diğer yarım dizisi hakkında bilgi, diğer yarım dizisi hangi kanalda ne zaman başlayacak, diğer yarım dizisi oyuncu biyografileri, diğer yarım dizisi ikiz kızlar, diğer yarım dizisi ikizler kimler, diğer yarım dizisi ipek tuzcuoğlu, diğer yarım oyuncuları, diğer yarım konusu, diğer yarım karakterleri, diğer yarım, yeni dizi diğer yarım, bu yazı www.songuncel.blogspot.com sitesine aittir.
- Reklamlar -


Kategori: , , , , , , , ,

16 yorum:

 1. güzel dizi beğendim izlenir

  YanıtlaSil
 2. güzel dizi ipek tuzcuoğlu süper yine

  YanıtlaSil
 3. Toplumda imamlara olan saygıyı böyle diziler azaltıyo.Ne kadar doğru bu dizideki imam karakteri tartışılır.

  YanıtlaSil
 4. MUHTEŞEM BİR DİZİ İZLEMENİZİ TAVSİYE EDERİM

  YanıtlaSil
 5. çok güzel bir dizi

  YanıtlaSil
 6. kız sırf ailesi tesettürlü diye mi kapanmış yanii kardeşiyle yer değişirince açılcakmı eğer öyle olursa büyük saçmalık şu başörtülülerii her fırsatta bi şekilde eziyosunuz yapmayın abii o zamann adam gibi yapamıyosanız yapmayın dizi falan

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. kardeşiyle yer değiştirince açılmayacak kendilerini ailelerine öyle kabul ettirecekler

   Sil
 7. süper bir dizi.oyuncular süper.hepsini tebrik ederim bir karadenizli olarak.son derece doğal bir oyunca performansına tanık oluyoruz çok zaman sonra..uzun zamandır ilk defa bir dizide bu kadar gülüp eğleniyorum.nihayet yapımcılar sesimizi duydu da torpilli mankenleri,şarkıcıları bir tarafa bırakarak gerçek oyuncularla güzel projeler ortaya koymaya başladı.böylelikle millet de bir seyir keyfi yaşadı.emeği geçen herkese teşekkürlerrr...

  YanıtlaSil
 8. elbette güzeldir

  YanıtlaSil
 9. ben bu diziyi çok seviyorum özellikle zeynepe bayılıyorum

  YanıtlaSil
 10. bence dizi guzel amma diger guzel diziler gibi bu da erken bitmesin devam etsin

  YanıtlaSil
 11. Antika bir dizi

  YanıtlaSil
 12. ya zeynep ve esmayı 1 isi canlan diriyormus iste bu kötü oldu,

  YanıtlaSil

haberler4-blogspot-com yeni-sarkisozleri-blogspot-com