Googlede Ara

GÜZEL KÖYLÜ DİZİSİ CEMAL (BERK CANKAT) KİMDİR - BERK CANKAT BİYOGRAFİ VE RESİMLERİ


- Reklamlar -
berk cankat kimdir, berk cankat biyografi, berk cankat kaç yaşında, berk cankat resimleri, sana bir sır vereceğim savaş kim, sana bir sır vereceğim savaş karakteri gerçek adı ne, tilkinin kardeşinin adı ne, medcezir berk cankat kim, www.songuncel.blogspot.com, güzel köylü dizisi cemal kimdir kaç yaşında, güzel köylü dizisi berk cankat resimleri, güzel köylü dizi oyuncuları, güzel köylü oyuncuları kimler


BERK CANKAT KİMDİR

Ekranların sevilen dizisi Medcezir tüm hızıyla devam ediyor. Star Tv'de yayınlanmaya başladığı andan itibaren ilgi ile izlenen dizi Medcezir gerek oyuncuları ile gerek konusu ile herkesin beğenisini kazanmıştır.
Başrollerinde çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya'nın rol aldığı Medcezir dizisi oyuncuları arasına yeni katılan oyuncu olan Berk Cankat dizi oyuncuları içinde şimdiden en çok dikkat çeken isimlerden birisi olmayı başarmıştır. Yakışıklı oyuncu Berk Cankat en son Sana Bir Sır Vereceğim dizisinde Tilki'nin kardeşi rolündeki Savaş karakterini canlandırmıştır.
Sana Bir Sır Vereceğim Savaş karakteri ile büyük beğeni yakalayan ve adını duyuran genç oyuncu şimdi Güzel Köylü dizisi ile sevenlerinin karşısında oldu.
Sizlere bu yazımızda Güzel Köylü dizisi cemal kimdir, Berk Cankat kaç yaşındadır, Berk Cankat resimleri gibi hakkında merak edilenleri ve Berk Cankat biyografisini paylaşacağız.


Berk Cankat Kimdir

Yakışıklılığı ile dikkat çeken ve Sana Bir Sır Vereceğim dizisinde Tilki'nin intikam dolu kardeşini canlandıran ve şimdi Güzel Köylü dizisi oyuncu kadrosuna dahil olan Berk Cankat, 1984 yılında Ankara'da doğmuştur.
Bilkent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım Bölümü 2007 mezunu olan yakışıklı oyuncu, Akademi 35 Buçuk Sanat Evi oyunculuk öğrenicisidir. Fox Tv ekranlarında yayınlanan ve yaza damgasını vuran Sana Bir Sır vereceğim adlı dizinin kötü ve uslanmaz çocuğu Savaş karakteriyle büyük beğeni toplayan Berk Cankat genç kızların büyük beğenisini kazandı. Berk Cankat şimdi yeni başlayan Güzel Köylü dizisinde Cemal karakterini canlandırmaktadır.Berk Cankat Resimleri- Reklamlar -


Kategori: , , , , , , ,

2 yorum:

haberler4-blogspot-com yeni-sarkisozleri-blogspot-com