Googlede Ara

Mert Yazıcıoğlu Kimdir - Karagül Dizi Baran Kimdir Resimleri


- Reklamlar -
karagül dizisi baran kimdir, karagül dizisi baran karakteri kaç yaşında, mert yazıcıoğlu kimdir, mert yazıcıoğlu kaç yaşında, mert yazıoğlu biyografi, mert yazıcıoğlu resimleri, mert yazıcıoğlu kaç yaşında, mert yazıcıoğlu sevgilisi kimdir, mert yazıcıoğlu facebook, mert yazıcıoğlu twitter, karagül dizisindeki baran kim, karagül dizisindeki baranın gerçek adı ne, karagül baran kim


KARAGÜL DİZİSİ BARAN KİMDİR RESİMLERİ VE HAYATI

Fox TV ekranlarının sevilen ve beğenilen dizisi Karagül her hafta yeni bölümleri ile izleyenleri ekrana kilitliyor. Başrollerinde Ece Uslu, Yavuz Bingöl ve Şerif Sezer'in olduğu Karagül dizisi konusu kadar oyuncuları ile de dikkat çekerek adından söz ettiriyor. Karagül dizisi oyuncuları içinde olan ve Baran Şanverdi karakterini canlandıran Mert Yazıcıoğlu dizi oyuncuları içerisinde dikkat çeken isimlerin başında geliyor.
Sizlere bu yazımızda Karagül Dizisi Baran kimdir, Karagül dizisi Baran kaç yaşındadır, geçek adı nedir, Mert Yazıcıoğlu kimdir gibi hakkında merak edilenleri ve Mert Yazıcıoğlu biyografisini paylaşacağız.

KARAGÜL DİZİ OYUNCULARI>>>


Mert Yazıcıoğlu Kimdir

Karagül dizisindeki Baran karakterini canlandıran Mert Yazıcıoğlu 10 Mayıs 1993 yılında İstanbul'da doğmuş olup tiyatro ve dizi oyunculuğu yapmaktadır. Mert Yazıcıoğlu eğitimini ise İstanbul Aydın Üniversitesinde İşletme bölümünde devam ettirmektedir. 1,77 boyunda ve 63 kilo ağırlığında olan Mert Yazıcıoğlu ilk olarak oyunculuk deneyimini Dedemin İnsanları adlı filmde rol alarak başlamıştır. Mert Yazıcıoğlu şuan Fox Tv'nin sevilen dizisi Karagül de Baran adlı karakteri canlandırmaktadır.


Mert Yazıcıoğlu Rol Aldığı Diziler

- Karagül (Baran)
- Kayıp Şehir
- Dedemin İnsanları


Mert Yazıcıoğlu Resimleri

Mert Yazıcıoğlu Hakkında YORUM Yapabilirsiniz.
.
- Reklamlar -


Kategori: , , , , , , , , ,

1 yorum:

haberler4-blogspot-com yeni-sarkisozleri-blogspot-com