Googlede Ara

KÜÇÜK AĞA DİZİSİ YUSUF (FAİK ERGİN) KİMDİR - FAİK ERGİN KİMDİR BİYOGRAFİ VE RESİMLERİ


- Reklamlar -
faik ergin kimdir, faik ergin kaç yaşındadır, faik ergin resimleri, faik ergin nereli kaç yaşında, küçük ağa dizisi yusuf kim, küçük ağa dizisindeki yusuf karakterinin gerçek adı nedir, küçük ağadaki yusuf kim, küçük ağa yusuf resimleri, küçük ağa yusuf karakteri kimdir, küçük ağa dizisi oyuncuları, küçük ağa dizisi kim kimdir, küçük ağa dizisi yusufun gerçek adı nedir,KÜÇÜK AĞA DİZİSİ OYUNCULARI 

Televizyon kanalları yeni diziler yayınlanmaya devam ediyor. Her kanal bir çok dizi ile izleyici karşısına çıkmış durumdadır. Bunlardan bir tanesi de Kanal D ekranlarında yeni başlayan küçük ağa dizisidir. Küçük Ağa dizi konusu kadar oyuncu kadrosu ile de dikkat çekmektedir. Küçük Ağa dizisi oyuncuları arasında olan ve küçük ağa dizisinde Yusuf karakterini canlandıran Faik Ergin yakışıklılığı ile dikkatleri üzerine çekmiştir.

Bir çok dizi ve filmlerde oynayan Faik Ergin Küçük Ağa Dizisi ile sevenlerinin karşısında olacak. Sizlere bu yazımızda Küçük ağa dizisi Yusuf kimdir, Faik Ergin Kimdir kaç yaşındadır, Hangi dizilerde oynamıştır gibi soruların merak edilmesi üzerine Faik Ergin biyografisini paylaşacağız.


KÜÇÜK AĞA DİZİSİ OYUNCULARI İÇİN TIKLAYINIZ>>>Faik Ergin Kimdir

Küçük Ağa dizisinde Yusuf karakterini canlandıran Faik Ergin, 1 Ocak 1978 yılında İskenderun da doğmuştur. Libya da İngiliz Kolejinde de eğitim alan oyuncu İskenderun Anadolu Lisesi ve İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümü mezunudur.
2000 Yılında Best Model of Turkey ve Best Model of World'de seçildi. Aynı yıl mankenliğe başladı ve Fosforlu Cevriye (Mustafa Altıoklar) TV filminde küçük bir rolle ilk kez kamera karşısına geçti. Bir süre Şahika Tekand Stüdyo’sunda oyunculuk eğitimi aldı.Faik Ergin Rol Aldığı Dizi ve Filmler

- Küçük Ağa (Yusuf)
- Galip Derviş
- Uygun Adım Aşk (Tayfun)
- Genco (Tibet)
- Öteki Oğul (Sadık)
- Sakın Söyleme (İsmail)
- Hacı (Deniz)
- İffet (Sinan)
- Gümüş (Berk)
- Şarkıcı (Sinema Filmi)
- Fosforlu CevriyeFaik Ergin ResimleriKonu Hakkında YORUM Yapabilirsiniz.

.


- Reklamlar -


Kategori: , , , , , , , , ,

0 yorum

haberler4-blogspot-com yeni-sarkisozleri-blogspot-com