Googlede Ara

MEDCEZİR EYLÜL (HAZAR ERGÜÇLÜ) KİMDİR - HAZAR ERGÜÇLÜ KİMDİR KAÇ YAŞINDADIR RESİMLERİ


- Reklamlar -
hazar ergüçlü kimdir, hazar ergüçlü kaç yaşında, hazar ergüçlü resimleri, hazar ergüçlü biyografi, hazar ergüçlü foto galeri, hazar ergüçlü hayatı, hazar ergüçlü nereli, medcezir eylül kim, medcezir eylül karakteri kim, medcezir eylül kaç yaşında, www.songuncel.blogspot.com medcezir eylül gerçekte kim, medcezir eylül resimleri, medcezir eylül foto galeri, medcezir eylül kaç yaşında, medcezir dizi oyuncuları kimler, medcezirde kim kimdir, medcezir eylül, eylül medcezir resimleri, 


Medcezir Eylül Kimdir. 

Sevilen dizi Medcezir oyuncularını tanıtmaya devam ediyoruz. Medcezir dizisinde Eylül karakterini canlandıran ve güzelliği ile dikkat çeken Hazar Ergüçlü dizinin en çok aranan isimleri arasında yer alıyor. En son Kuzey Güney dizisinde gördüğümüz ve büyük beğeni toplayan güzel oyuncu Hazar Ergüçlü Medcezir dizisinde de aynı başarıyı yakalamış durumda.
Yayınlandığı günden beri ilgi ile izlenen Medcezir dizisi oyuncuları arasında olan Eylül karakterini canlandıran www.songuncel.blogspot.com Hazar Ergüçlü hakkında bilgi edinmek ve hazar ergüçlü kimdir gibi soruların çok fazla sorulması üzerine sizlere bu yazımızda Hazar Ergüçlü biyografi ve resimlerini derledik.


                                          Hazar Ergüçlü Kimdir

Medcezir dizisi Eylül karakterini canlandıran Hazar Ergüçlü, 1992 yılı Kıbrıs doğumludur. Lefkoşa
da gençlere yönelik tiyatro çalışmaları yapan Hazar Ergüçlü, Derviş Zaim’in yönettiği Gölgeler ve Suretler adlı sinema filmiyle profesyonel oyunculuğa adım attı.

7 Eylül 2011 tarihinden itibaren ise Kuzey Güney adlı dizide canlandırdığı Simay Canay karakteri ile televizyonda görünmeye başladı. Şimdilerde Medcezir adlı dizide Eylül karakterini canlandırmaktadır.


Hazar Ergüçlü’nün Doğum Yeri: Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti
Hazar Ergüçlü’nün Doğum Tarihi: 1992
www.songuncel.blogspot.com
Hazar Ergüçlü’nün Boyu: 164
Hazar Ergüçlü’nün Kilosu: 56
Hazar Ergüçlü’nün mesleği: Oyuncu bu yazı www.songuncel.blogspot.com aittir bu yazıyı çalanın taaa ..... bu yazıyı çalan kişi şunları kabul etmiş olur eğer bu yazıyı çalıyorsam ben şerefsizin tekiyim kafam 2 kelime yazı yazmaya basmıyor ben bir malım bu yazıyı çalmakla hakkımda söylenmiş herşeyi kabul etmiş olurum yinede bu yazdığımı görüpte yayınlayanlar onlarında ayrıyetten ....
Hazar Ergüçlü Rol Aldığı Dizi ve Filmler

- Medcezir (2014) Eylül Buluter
- Kuzey Güney (2013) Simay Canay 
- Benim Dünyam (2013) Ayla
- Açlığa Doymak (2012)
- Gölgeler ve Suretler (2010) Ruhsar


Hazar Ergüçlü Resimleri

Konu Hakkında YORUM Yapabilirsiniz.

.
- Reklamlar -


Kategori: , , , , , , ,

4 yorum:

 1. çokkkkkk güzellllll

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yanlış hata yapıp onu düzeltmek için kendisi uğraşmaz yardım ister

   Sil
 2. ben bu kıza bayılıyorum ya çok guzel cok iyi oynuyor ya mertle barışsin ya

  YanıtlaSil

haberler4-blogspot-com yeni-sarkisozleri-blogspot-com