Googlede Ara

KALP HIRSIZI DİZİSİ DEFNE (MİNE TUGAY) KİMDİR - MİNE TUGAY KAÇ YAŞINDA BİYOGRAFİ VE RESİMLERİ


- Reklamlar -
KALP HIRSIZI DİZİSİ DEFNE KİMDİR
bu yazı www.songuncel.blogspot.com'a aittir.
Star Tv'nin başarılı ve izlenme rekorları kıran dizisi Medcezir tüm hızıyla ve heyecanı ile devam ediyor. Yayınlandığı günden beri ilgi ile izlenen medcezir dizisi yeni bölümleri ile her hafta izleyenleri ekrana kilitlemeyi başarıyor.
Medcezir dizisi oyuncularını sizlere tanıtmaya devam ediyoruz. Sizlere bu yazımızda Medcezir dizisindeki Ender karakterini yani Mine Tugay'ı tanıtacağız. 

Medcezir dizisi oyuncuları arasında olan Mine Tugay canlandırdığı Ender Serez karakteri ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Mine Tugay Medcezir dizisinden ayrılarak yeni bir dizide tekrar başrol oynamaktadır. Mine Tugay'ın yeni dizisi Kalp Hırsızı dizisidir. Kalp Hırsızı dizisinde Defne karakterini canlandıran Mine Tugay eşinden ayrılmış ve küçük oğlu ile yaşamaktadır. Oğluna bir türlü babasından ayrıldığını söyleyemeyen Defne eve giren bir hırsızı babası olarak tanıtır ve olaylar gelişir.

Kalp Hırsızı Defne kimdir kaç yaşındadır, Mine Tugay kimdir, Mine Tugay kaç yaşındadır gibi soruların sorulması merak edilmesi üzerine Mine Tugay biyografini paylaşacağız.

KALP HIRSIZI DİZİ OYUNCULARI>>>


Mine Tugay Kimdir

Medcezir dizisinde Ender Serez karakterini canlandıran ve şimdi Kalp Hırsızı dizisinde Defne karakterini canlandıran Mine Tugay 28 Temmuz 1978 yılında Konya'da doğmuştur. Türk tiyatro oyuncusu olan Mine Tugay, Liseyi Yeni Levent Lisesi'nde bitirdi. Ardından 1997 yılında oyunculuğa "Masal Gerçek Tiyatrosu"'nda oynadığı Büyük Kulaklı Küçük Ayı adlı oyun ile adım attı.

1998 yılında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Bölümünü kazandı. Konservatuvardan mezun olduktan sonra Semaver Kumpanya'da tiyatro oyunlarında oynamaya başladı. Mine Tugay tiyatroya başlamasından sonra ilk dizi kariyerine 1998 yılında Karambol Kamil dizisi ile başlamıştır. Bir yandan eğitimini sürdüren ve bir yandan dizlerde rol alan güzel oyuncu Mine Tugay Bahçeşehir Üniversitesi İleri Oyunculuk Yüksek Lisansını 2006 yılında bitirdi.Mine Tugay Rol Aldığı Diziler

1998 - Karambol Kamil
2002 - Gülbeyaz (Başak)
2004 - Adı Aşk Olsun (Eda)
2004 - Aliye (Defne)
2005 - Aşk Her Yaşta (Elvan)
2006 - Gülpare (Gülbahar)
2007 - Benden Baba Olmaz (Sevil)
2008 - Sınıf (Özlem)
2009 - Aynadaki Düşman (Nisan)
2010 - Kapalı Çarşı (Elif)
2011 - Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi (Suna)
2011 - 5'er Beşer (Bengisu)
2012 - Yalan Dünya (Aysu)
2012 - Öyle Bir Geçer Zaman ki (Bahar)
2013 - Medcezir (dizi) (Ender Serez)
2014 - Kalp Hırsızı (Defne)


Mine Tugay Resimleri


Mine Tugay Hakkında YORUM Yapabilirsiniz.mine tugay kimdir, mine tugay biyografi, mine tugay resimleri, mine tugay nereli, mine tugay kaç yaşında, mine tugay foto galeri, mine tugay doğum tarihi, mine tugay oynadığı diziler, mine tugay oynadığı reklamlar hangileri, medcezir dizisi ender karakteri kimdir, medcezir dizisi ender kim, medcezir ender saç modelleri, medcezir ender resimleri, ender serez medcezir dizisi, ender kimdir medcezir, medcezir dizisindeki enderin gerçek adı, kalp hırsızı dizisi, kalp hırsızı dizi oyuncuları, kalp hırsızı dizisi defne kimdir, kalp hırsızı defne kaç yaşında, kalp hırsızı defne resimleri
- Reklamlar -


Kategori: , , , , , , , , , ,

0 yorum

haberler4-blogspot-com yeni-sarkisozleri-blogspot-com