Googlede Ara

KIRAÇ 2014 ÇIK HAYATIMDAN ALBÜMÜ DİNLE - KIRAÇ ÇIK HAYATIMDAN ALBÜM ŞARKILARI 2014


- Reklamlar -
kıraç yeni albüm şarkıları, kıraç çık hayatımdan yeni albüm, kıraç 2014 yeni albüm dinle, kıraç çık hayatımdan indir, kıraç yeni albüm şarkılarını indir, kıraç dinle çık hayatımdan albümü, kıraç çık hayatımdan mp3, www.songuncel.blogspot.com, kıraç 2014 yeni albümü indir dinle, kıraç 2014 şarkıları indir, kıraçın yeni albüm şarkıları, kıraç çık hayatımdan şarkı sözleri indir, kıraç albüm indir 2014, kıraç çık hayatımdan şarkıları dinle, 2014 yeni çıkan albümler, albüm dinle 2014 
www.songuncel.blogspot.com
KIRAÇ ÇIK HAYATIMDAN 2014 ALBÜMÜ  www.songuncel.blogspot.com
Türk rock müziğinin sevilen ve beğenilen ismi olan Kıraç yeni albümü ile müzik marketlerde yerini aldı. Rock müziğin başarılı ismi kıraç yıllardır yaptığı şarkılar besteler ve özellikle dizi müzikleri ile büyük başarı yakalamıştır. Kıraç tüm bunların yanı sıra pepe isimli çizgi filmin de müziklerini yaparak adeta yediden yetmişe her kesin gönlünde taht kurmuştur. Sevilen sanatçı kıraç yeni albümü olan çık hayatımdan ile tüm sevenlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Kıraç yeni albümü Çık Hayatımdan yepyeni şarkılara yer veren Kıraç aynı zamanda 1978 yılında seslendirilen bombilibom şarkısını da seslendirmiştir. Kıraç yeni albümü Çık Hayatımdan 2014 albümünde toplam 11 şarkı yer alıyor. 
www.songuncel.blogspot.com
Kendine özgü tarzı ve güçlü yorumuyla geniş kitlelere ulaşan Kıraç, üç yıl aradan sonra, 11 şarkıdan oluşan 10. albümü “Çık Hayatımdan”ı tamamladı. Albüm, Mart ayı başında raflardaki yerini alacak. Kıraç’ın, prodüktörlüğünü ve aranjörlüğünü de üstlendiği albüm, sanatçının Garbiyeli adlı stüdyosunda kaydedildi. Albüme adını veren “Çık Hayatımdan”ın söz ve bestesi Kıraç’a ait. Davul hariç tüm enstrümanlar da sanatçı tarafından çalındı. “Mecnundan Öte”, “Saklı Gülüş”, “Kalbin Tek Arkadaşı” şarkılarının sözleri ile “Fistan” ve “Beddua” adlı şarkıların söz ve besteleri Aysuda Ülkü Zeren’e ait.


Kıraç 2014 Çık Hayatımdan Albümü Şarkılarıwww.songuncel.blogspot.com
www.songuncel.blogspot.com
Kıraç - Bana Yolla
Kıraç - Beddua
Kıraç - Bombilibom
Kıraç - Çık Hayatımdan (Şarkı Sözleri İçin TIKLAYINIZ>>>)
Kıraç - Dünya
Kıraç - Fistan
Kıraç - Kalbim Tek Arkadaş (Akustik)
Kıraç - Kalbim Tek Arkadaş (Şarkı Sözleri İçin TIKLAYINIZ>>>)
Kıraç - Mecnundan Öte
Kıraç - Saklı Gülüş
Kıraç - Sevgili


Kıraç'ın Yeni Albümü ve Şarkıları Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşarak Destek Olabilirsiniz.www.songuncel.blogspot.com
- Reklamlar -


Kategori: , , , , , ,

1 yorum:

  1. Süper olmus hele sevgili sarkisi on numara bes yildizzz ayaklarimi yerden kesiyor sanki :)

    YanıtlaSil

haberler4-blogspot-com yeni-sarkisozleri-blogspot-com