Googlede Ara

ULAN İSTANBUL DİZİSİ ADA (EZGİ EYÜBOĞLU) KİMDİR KAÇ YAŞINDADIR BİYOGRAFİ VE RESİMLERİ


- Reklamlar -

ULAN İSTANBUL DİZİSİ ADA...

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Ulan İstanbul izleyiciler ile buluşarak oldukça beğenilmeye başlamıştır. Ulan İstanbul dizisinin başrollerinde Uğur Polat, Şebnem Bozoklu, Sevtap Özaltun, Kaan Yıldırım, Gözde Türkpençe, Erkan Kolçak Köstendil gibi isimlerin yer aldığı dizi İstanbul da bir suç örgütünün farklı hayatlardan bir araya gelerek birbirleri arasındaki dostluk ve kendilerine has soygun yapma tekniklerini anlatacak olan Ulan İstanbul dizisi konusu kadar oyuncu kadrosu ile de oldukça dikkat çekmektedir.
bu yazı www.songuncel.blogspot.com'a aittir.
Ulan İstanbul dizisi oyuncuları arasında olan ve Ada karakterini canlandıran Ezgi Eyüboğlu dizi oyuncuları arasında en çok beğenilen ve merak edilen isimler arasında yer almaktadır.

Sizlere bu yazımızda songuncel.blogspot.com olarak Ulan İstanbul dizisi oyuncuları arasında olan Ada karakteri Ezgi Eyüboğlu kimdir, Ezgi Eyüboğlu kaç yaşındadır, hangi dizilerde oynamıştır, Ezgi Eyüboğlu biyografisini paylaşacağız.

ULAN İSTANBUL DİZİ OYUNCULARI TIKLAYINIZ>>>

Ezgi Eyüboğlu Kimdir


Ulan İstanbul dizisinde Ada karakterini canlandıran Ezgi Eyüboğlu 15 Haziran 1988 yılında Ankara da doğmuştur. Güzel oyuncu Ezgi Eyüboğlu ilk öğreniminin ardından sınavla kazandığı Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarını bitirmiştir.
İki yıl sonra Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarına geçiş yaparak, bu okulda klasik bale bölümünü bitirdi. İkinci bir üniversite olarak Yeditepe Üniversitesinde eğitimine devam etti. Bu süreçte çeşitli ajans, kurum ve kuruluşlarda profesyonel yaşama adımını attı. 2007 yılından itibaren çeşitli defile ve organizasyonlarda modellik yaptı. Bazı video kliplerde de rol alan Ezgi Eyüboğlu, bu zamana kadar bir çok televizyon dizilerinde oynamıştır.
2012 yılı itibariyle, Muhteşem Yüzyıl adlı tv dizisinde Aybige Hatun rolünü üstlenen oyuncu 2012 Temmuzda başlayan Sudan Bıkmış Balıklar dizisinde Zeynep karakterini üstlenmiştir. Güzel ve başarılı oyuncu Ezgi Eyüboğlu şimdi Kanal D ekranlarında yayınlanan Ulan İstanbul dizisinde Ada karakterini canlandırmaktadır.


Ezgi Eyüboğlu Rol Aldığı Diziler

2014 Ulan İstanbul
2014 Yasak
2013 İntikam
2012 Yalan Dünya - 27. bölüm
2012 Sudan Bıkmış Balıklar
2011 Muhteşem Yüzyıl
2011 Kalbim Seni Seçti
2011 Kutsal Damacana: Dracoola
2010 Ateşe Yürümek
2008 Arka Sokaklar
2007 Senin UğrunaEzgi Eyüboğlu Resimleri
ulan istanbul dizisi oyuncuları kimler, ulan istanbul dizi karakter isimleri, yasak dizisinde kim kimdir, ulan istanbul dizisinde kim hangi karakteri canlandırıyor, yasak dizisi asude kim, ulan istanbul dizisindeki ada kaç yaşında, ulan istanbul dizisi ada resimleri, ulan istanbul dizisi ada biyografi, ulan istanbul dizisi ada gerçek adı ne, ulan istanbul dizisi asude, ezgi eyüboğlu kimdir, ezgi eyüboğlu kaç yaşında, ezgi eyüboğlu yaşı kaç, ezgi eyüboğlu resimleri, ezgi eyüboğlu biyografi, ezgi eyüboğlu gerçekte kim, ezgi eyüboğlu hayatı
- Reklamlar -


Kategori: , , , , , ,

0 yorum

haberler4-blogspot-com yeni-sarkisozleri-blogspot-com