Googlede Ara

DİĞER YARIM TARIK (YAMAÇ TELLİ) KİMDİR - YAMAÇ TELLİ KİMDİR KAÇ YAŞINDA BOYU KİLOSU


- Reklamlar -
DİĞER YARIM DİZİSİ TARIK...
bu yazı www.songuncel.blogspot.com'a aittir
Başarılı dizilere imza atan ATV yepyeni bir dizi ile daha başarısını sürdürüyor. ATV ekranlarının yeni dizisi olan Diğer Yarım dizisi yapımını NTC Medya yapım üstleniyor. Atv'nin yeni dizisi olan Diğer Yarım dizisi aile ve mahalle yaşamı üzerine kurulmuş konular ile izleyenlerin karşısında olacak.
bu yazı www.songuncel.blogspot.com'a aittir
Diğer yarim dizisinin başrollerinde ise İpek Tuzcuoğlu, Orhan Kılıç, Gonca Sarıyıldız, Nevra Serezli ve Sait Genay gibi başarılı isimler yer alıyor. ATV Diğer Yarım dizisi konusu ise yıllar önce ikiz kız çocukları olan ve boşanan çiftlerin yıllar sonraki kavuşma ve birbirlerinden habersiz olan ikiz kızların bilmeden tanışmalarının gelişmesini konu alacak.
bu yazı www.songuncel.blogspot.com'a aittir
Atv'nin Diğer Yarım dizisi konusu kadar oyuncu kadrosu ile de dikkat çekmektedir. Sizlere bu yazımızda Diğer Yarım dizisi oyuncuları arasında olan ve Tarık karakterini canlandıran www.songuncel.blogspot.com ve dikkat çeken Yamaç Telli hakkında bilgiler vereceğiz. Yamaç Telli kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu kaç kilosu kaç, diğer yarım tarık kimdir gibi soruların cevaplarını yazımızın devamında bulabilirsiniz.
İlerleyen günlerde ise Diğer Yarım dizisi tüm oyuncularının biyografilerini buradan ulaşabilirsiniz.

DİĞER YARIM DİZİ OYUNCULARI KİMLER TIKLAYINIZ>>>

Diğer Yarım Tarık Kimdir

Yamaç Telli Kimdir
bu yazı www.songuncel.blogspot.com'a aittir
Diğer Yarım dizisinde Tarık karakterini canlandıran Yamaç Telli, 9 Şubat 1988 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Dizi oyunculuğu ve müzik ile uğraşan yakışıklı oyuncu, müzik hayatına 4 yaşında piyano çalarak başladı. 2001 yılında Moldova' nın Başkenti Kişinev' de yapılan uluslararası gençlik festivalinde Piyano dalında 2. lik kazandı. 2007 yılında aynı yarışmaya 'jüri üyesi' olarak davet edildi.
2003 yılında sonradan 51 PromiL olarak lise grubunda Gitar ve vokal olarak yer aldı. 2004 yılında 51 PromiL' den ayrılıp 'Mars' adlı grubu kurdu. www.songuncel.blogspot.com 2006 yılına kadar Mars ile konser ve beste çalışmalarını devam ettirdi. 2006 yılında Mars ile yollarını ayırıp tekrar 51 PromiL ile çalışmaya başladı ve aynı yıl 'Sony Ericsson UniStar' yarışmasında 51 PromiL, finalde yarışacak 15 grubun arasında olmaya hak kazandı.
bu yazı www.songuncel.blogspot.com'a aittir
2006 yılında Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Opera bölümünde eğitim görmeye başladı. 2011 yılında yine 51 PromiL ile 'Fanta Stage' Müzik yarışmasında 10 finalist arasında yer aldı. Bu süre içerisinde Ankara, İstanbul, Eskişehir, Konya, Tekirdağ, Isparta' da pek çok konser verdi.


Yamaç Telli Rol Aldığı Dizi ve Filmler Neler
bu yazı www.songuncel.blogspot.com'a aittir
- 2014 Diğer Yarım (Tarık)
- 2013 Bir Aşk Hikayesi (Tolga)
- 2010 Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi (Şavaş)

Yamaç Telli Resimleri
bu yazı www.songuncel.blogspot.com'a aittir
diğer yarım dizi oyuncuları, diğer yarım ikiz kız kim, diğer yarım tarık kim, diğer yarım tarık gerçekte kim, diğer yarım dizi oyuncuları kimler, diğer yarım kim kimdir, diğer yarım kapalı kız kim, diğer yarım dizisi tarık kim, diğer yarım dizisi, diğer yarım dizisi karakter isimleri, diğer yarım tarık fotografları, diğer yarım tarık ismi ne, diğer yarım dizisindeki tarık ismi, yamaç telli kimdir, yamaç telli biyografi, yamaç telli resimleri, yamaç telli kaç yaşında, yamaç telli foto galeri, yamaç telli nereli, yamaç telli boyu kaç kilosu kaç, yamaç tellinin müzik grubunun adı ne
- Reklamlar -


Kategori: , , , , , , , , ,

4 yorum:

 1. Siziçok seviyorum dilerimki allahtan inşallah dahabaşarili olursun

  YanıtlaSil
 2. Siziçok seviyorum dilerimki allahtan inşallah dahabaşarili olursun

  YanıtlaSil
 3. SiziSiziüçok seviyorum

  YanıtlaSil
 4. Cok ama cokkk tatli birisiniz ve cokta yakisiklisiniz basarilarinizin devamini dilerimmmm :))))

  YanıtlaSil

haberler4-blogspot-com yeni-sarkisozleri-blogspot-com