Googlede Ara

KOCAMIN AİLESİ FULDEN (MELİSA DOĞU) KİMDİR - MELİSA DOĞU KİM KAÇ YAŞINDA BİYOGRAFİ VE RESİMLERİ


- Reklamlar -
KOCAMIN AİLESİ FULDEN...
bu yazı www.songuncel.blogspot.com'a aittir
Biyografi bölümümüzde dizilerdeki oyuncular hakkında bilgi vererek tanıtmaya devam ediyoruz. Bu yazımızda Melisa Doğu hakkında merak edilenleri ve sorulan soruların cevaplarını sizler için derledik. Kocamın Ailesi dizisinde Fulden karakterini canlandıran güzel oyuncu dizideki oyunculuğu ve güzelliği ile dikkat çekmektedir. 

Kocamın Ailesi dizi konusu genel olarak, adından belli olduğu gibi aile yaşantısı ve bir çiftin aileleriyle ilgili olayların ve gelişmelerin anlatıldığı dizidir. Başrollerinde Gökhan Alkan, Selen Seyven, Buse Arslan, Seray Kaya, Yeşim Salkım, Melisa Doğu, Genco Özak gibi başarılı oyuncular yer almaktadır. 13. bölümde Selen Seyven'in diziden ayrılması herkesi üzmüştür. Kocamın Ailesi dizisinden Selen Seyven, Yonca neden ayrıldı diye sorular sorulmaya devam ediyor. 

Kocamın Ailesi dizi oyuncuları arasında olan ve Fulden karakterini canlandıran Melisa Doğu dizi oyuncuları arasında adından en çok söz ettiren isimlerin başında gelmektedir. Dizi ile ilgili Kocamın Ailesi Fulden kimdir, Melisa Doğu kimdir kaç yaşındadır gibi soruların sorulması üzerine Melisa Doğu hakkında merak edilenleri yazımızın devamında bulabilirsiniz.

KOCAMIN AİLESİ DİZİ OYUNCULARI >>>

Kocamın Ailesi Dizisi Fulden Karakteri Kimdir

Melisa Doğu Kimdir
bu yazı www.songuncel.blogspot.com'a aittir
Kocamın Ailesi dizisinde Fulden karakterini canlandıran Melisa Doğu 4 Şubat 1981 yılında İstanbul da doğmuştur. 33 yaşında olan güzel oyuncu Melisa Doğu Korkmaz Yiğit Lisesini bitirdikten sonra, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Bu güne kadar bir çok dizide rol alan başarılı oyuncu Melisa Doğu oyunculuk kariyerine ilk olarak Şöhret dizisi ile başlamıştır. 

Sonrasında Doktorlar, Geniş Aile, Avrupa Yakası ve Yalan Dünya gibi bir çok önemli dizide rol alarak adını duyuran başarılı oyuncu Melisa Doğu 1.74 cm boyunda ve 50 kg ağırlığındadır. Melisa Doğu dizilerin yanı sıra Gen adlı sinema filminde de rol almıştır. Çok sevilen dizilerde rol alan güzel oyuncu Melisa Doğu son olarak Kocamın Ailesi dizisinde Fulden rolü ile ekranlara gelmektedir.

Melisa Doğu Twitter      : http://twitter.com/melisadogu
Melisa Doğu İnstagram : http://instagram.com/melisadogu


Melisa Doğunun Oynadığı Diziler

Şöhret
Doktorlar
Avrupa Yakası
Geniş Aile
Yıldız Masalı
Kanıt
Yıldızın Parlasın (İnternet Dizisi)
Kötü Yol
Avrupa Avrupa
Yalan Dünya
Kocamın Ailesi


Melisa Doğu Resimleri


kocamın ailesi fulden, kocamın ailesi dizisi fulden kim, kocamın ailesi dizisi fulden resimleri, kocamın ailesi dizisi fulden karakteri kim, kocamın ailesi dizisi oyuncuları kimler, kocamın ailesi dizisi fulden gerçekte kim, kocamın ailesi dizisi fuldenin gerçek ismi, kocamın ailesi dizisi konusu nedir, melisa doğu kim, melisa doğu kimdir, melisa doğu resimleri, melisa doğu biyografi, melisa doğu, melisa doğu kocamin ailesi, melisa doğu kaç yaşında, melisa doğu foto galeri, melisa doğu hangi dizilerde oynadı, melisa doğu hakkında bilgi, melisa doğu wikipedi, kocamın ailesi dizisi karakter isimleri, kocamın ailesi fulden bilgi, melisa doğu twitter facebook adresi, bu yazı www.songuncel.blogspot.com'a aittir, kocamın ailesi fulden görselleri, kocamın ailesine yeni giren fulden kimdir,
- Reklamlar -


Kategori: , , , , , , ,

0 yorum

haberler4-blogspot-com yeni-sarkisozleri-blogspot-com