Googlede Ara

BU TARZ BENİM 18 KASIM KİM NE GİYDİ KİMLER YILDIZ ALDI - BU TARZ BENİM 18 KASIM KIYAFETLERİ


- Reklamlar -
18 KASIM BU TARZ BENİM KİM NE GİYDİ...
bu yazı www.songuncel.blogspot.com'a aittir
Son günlerin bir numaralı yarışma programı olan Bu Tarz Benim tüm hızı ve heyecanı ile devam ediyor. Hafta içi hergün Show Tv ekranlarında izleyici ile buluşan bu tarz benim yarışması oldukça ilgi görmeye deva ediyor. Birbirinden güzel yarışmacıların yarıştığı ve kendilerine yakışanı seçip giydikleri Bu Tarz Benim yarışmasında her gün neredeyse bir olay ve bir kavga oluyor. Hemen hemen her gün bir yarışmacı ağlıyor artık. 

Bu Tarz Benim yarışmasının jüri koltuğunda İvana Sert, Nur Yerlitaş, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez gibi dallarında başarılı isimler oturmaktadır. Bu tarz benim yarışmasının her bölümünde farklı farklı kıyafetler giyen yarışmacılar, jüri karşısına geçerek hem jüriden, hemde arkadaşlarından yorumlar alıyorlar. Jüriden olumlu sözler alan ve Tarzsın dedikleri yarışmacılar yıldız almaya çalışıyorlar. Bu Tarz Benimde Cumartesi günleri ise eleme oluyor ve bir yarışmacı eleniyor. 

Bu Tarz Benim yarışmasında her gün giyilen kıyafetler hanımlar tarafından ilgi ile takip edilmektedir. Sizlere her gün bu tarz benim yarışmasında kimin hangi kıyafeti giydiğinin bilgisini paylaşıyoruz. Bu yazımızda ise Bu Tarz Benimde 18 Kasımda kim ne giydi ve 18 Kasım bu tarz benimde kimler yıldız aldı, kim hangi kıyafeti giydi gibi merak edilenleri sizler için derledik.

Bu Tarz Benim 18 Kasımda Kim Ne giydi?
bu yazı www.songuncel.blogspot.com'a aittir
İşte 18 Kasım Salı Bu Tarz Benim Kıyafetleri

18 Kasım Bu Tarz Benim Ayşenur Balcı Kıyafetleri: Sarı kürk, siyah bluz, siyah şort, neon stiltto ayakkabı, siyah çanta ile çıktı. yıldız alamadı. 

18 Kasım Bu Tarz Benim Ezgi Baylar Kıyafetleri: Ezgi Baylar bugün YILDIZ alabildi. 

18 Kasım Bu Tarz Benim Gizem Güler Kıyafetleri: Turuncu bluz, renkli bol paça pantolon, siyah deri ceket ve siyah çanta ile çıktı. Jüri üyelerinin beğenmediği Gizem bugün de yıldız alamadı. 

18 Kasım Bu Tarz Benim Tuğçe Ergişi Kıyafetleri: Krem renk kürk, pembe kazak, beyaz pantolon, beyaz kürklü çizme, pembe çanta ile sahneye çıktı. Yıldız alamadı. 

18 Kasım Bu Tarz Benim Özlem Özden Kıyafetleri: Özlem Özden bugün çiçek desenli mini elbise, bej renk deri ceket, kırmızı çanta, siyah bot ile sahneye çıktı. yıldız alamadı. 

18 Kasım Bu Tarz Benim Aycan-Nurcan Şencan Kıyafetleri: Nurcan yeşil kot, kahverengi gömlek, beyaz body, kahverengi çanta, kahverengi ayakkabı ile Aycan ise hardal rengi trençkot, krem çanta ve mor stiletto ayakkabı ile sahneye çıktı. Yıldız alamadılar. 

18 Kasım Bu Tarz Benim Ayşegül Melisa Doğan Kıyafetleri: Kaz ayağı bluz, siyah deri etek, siyah çanta ve siyah ayakkabı. Yıldız alamadı. 

BU TARZ BENİM ÖYKÜ SERTER KİMDİR>>>

bu tarz benim yarışması, bu tarz benim, bu tarz benim yarışmacıları, bu tarz benim 18 kasım, bu tarz benim kim ne giydi, bu tarz benim 18 kasımdaki kıyafetler, bu tarz benimde 18 kasımda kim yıldız aldı, bu tarz benim yıldız alanlar, bu tarz benim ayşegül ne giydi, bu tarz benim 18 kasım nur ne giydi, bu tarz benim 18 kasım özlem ne giydi, bu tarz benim bugün kim ne giydi, bu tarz benimde giyilen kıyafetler, ivana sert, 18 kasım ivana sert kıyafeti, ıvana sert resimleri, ıvana sert ne giydi, bu tarz benim 18 kasım salı günü kıyafetleri, bu tarz benimde salı günü kim ne giydi, 18 kasım bu tarz benim kimler yıldız aldı, 18 kasımda nur gizem özlem yıldız aldı mı, bu tarz benimde bugün yıldız alanlar kimler, 18 kasımda ayşegülün giydiği kıyafetler, 18 kasım salı günü gizemin giydiği elbiseler
- Reklamlar -


Kategori: , , , , , , , , , ,

0 yorum

haberler4-blogspot-com yeni-sarkisozleri-blogspot-com