Googlede Ara

BU TARZ BENİM 7 KASIM KİM NE GİYDİ KİMLER YILDIZ ALDI - BU TARZ BENİM 7 KASIM KIYAFETLERİ


- Reklamlar -
7 KASIM BU TARZ BENİM KİM NE GİYDİ...
bu yazı www.songuncel.blogspot.com'a aittir
Son günlerin bir numaralı yarışma programı olan Bu Tarz Benim tüm hızı ve heyecanı ile devam ediyor. Hafta içi hergün Show Tv ekranlarında izleyici ile buluşan bu tarz benim yarışması oldukça ilgi görmeye deva ediyor. Birbirinden güzel yarışmacıların yarıştığı ve kendilerine yakışanı seçip giydikleri Bu Tarz Benim yarışmasında her gün neredeyse bir olay ve bir kavga oluyor. Hemen hemen her gün bir yarışmacı ağlıyor artık. 

Bu Tarz Benim yarışmasının jüri koltuğunda İvana Sert, Nur Yerlitaş, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez gibi dallarında başarılı isimler oturmaktadır. Bu tarz benim yarışmasının her bölümünde farklı farklı kıyafetler giyen yarışmacılar, jüri karşısına geçerek hem jüriden, hemde arkadaşlarından yorumlar alıyorlar. Jüriden olumlu sözler alan ve Tarzsın dedikleri yarışmacılar yıldız almaya çalışıyorlar. Bu Tarz Benimde Cumartesi günleri ise eleme oluyor ve bir yarışmacı eleniyor. 

Bu Tarz Benim yarışmasında her gün giyilen kıyafetler hanımlar tarafından ilgi ile takip edilmektedir. Sizlere her gün bu tarz benim yarışmasında kimin hangi kıyafeti giydiğinin bilgisini paylaşıyoruz. Bu yazımızda ise Bu Tarz Benimde 7 Kasımda kim ne giydi ve 7 Kasım bu tarz benimde kimler yıldız aldı, kim hangi kıyafeti giydi gibi merak edilenleri sizler için derledik.

Bu Tarz Benim 7 Kasımda Kim Ne giydi?
bu yazı www.songuncel.blogspot.com'a aittir
İşte 7 Kasım Bu Tarz Benim Kıyafetleri

7 Kasım Bu Tarz Benim Meltem Keklik Kıyafetleri: Meltem Keklik bugün sarı omuzları siyah işlemeli body, siyah mini etek, siyah deri ceketi siyah bot ile sahneye çıktı. YILDIZ alabildi.

7 Kasım Bu Tarz Benim Tuğçe Ergişi Kıyafetleri: Tuğçe Ergişi, lacivert albise, mor çanta, bej ayakkabı, mor kolye ile sahneye çıktı. YILDIZ alabildi.

7 Kasım Bu Tarz Benim Ezgi Baylar Kıyafetleri: Kırmızı elbise, siyah bolero, siyah çanta, siyah ayakkabı ile sahneye çıktı. YILDIZ alabildi.

7 Kasım Bu Tarz Benim Gizem Güler Kıyafetleri: Siyah elbise YILDIZ alabildi.

7 Kasım Bu Tarz Benim Özlem Özden Kıyafetleri: Özlem bugün sahneye son olarak gelinlikle geldi Beyaz, altın renk işlemeli bir gelinlik tercih etti. Yıldız alamadı.

7 Kasım Bu Tarz Benim Nur Bozar Kıyafetleri:  Nur Bozar bugün mavi sakallı kazak, siyah ispanyol paça pantolon, siyah çanta ve siyah ayakkabı ile ekrana geldi. Yıldız alamadı.

7 Kasım Bu Tarz Benim Aycan-Nurcan Şencan Kıyafetleri: Ayca Nurcan Şencan ikizler bugün beyaz ve açık pembe renk elbise giyerek nedime olarak geldiler ekrana. YILDIZ alabildi.

7 Kasım Bu Tarz Benim Ayşegül Melisa Doğan Kıyafetleri: Siyah uzun yırtmaç abiye elbise, siyah çanta ve siyah ayakkabı. YILDIZ alabildi.


8 KASIM BU TARZ BENİM ELEME GECESİ>>>

bu tarz benim yarışması, bu tarz benim, bu tarz benim yarışmacıları, bu tarz benim 7 kasım, bu tarz benim kim ne giydi, bu tarz benim 7 kasımdaki kıyafetler, bu tarz benimde 7 kasımda kim yıldız aldı, bu tarz benim yıldız alanlar, bu tarz benim ayşegül ne giydi, bu tarz benim 7 kasım nur ne giydi, bu tarz benim 7 kasım özlem ne giydi, bu tarz benim bugün kim ne giydi, bu tarz benimde giyilen kıyafetler, ivana sert, 7 kasım ivana sert kıyafeti, ıvana sert resimleri, ıvana sert ne giydi, bu tarz benim 7 kasım cuma günü kıyafetleri, bu tarz benimde cuma günü kim ne giydi, 7 kasım bu tarz benim kimler yıldız aldı, 7 kasımda nur gizem özlem yıldız aldı mı, bu tarz benimde bugün yıldız alanlar kimler, 7 kasımda ayşegülün giydiği kıyafetler, 7 kasım cuma günü gizemin giydiği elbiseler
- Reklamlar -


Kategori: , , , , , , , , , ,

0 yorum

haberler4-blogspot-com yeni-sarkisozleri-blogspot-com