Googlede Ara

DİRİLİŞ DİZİSİ TURGUT ALP (CENGİZ COŞKUN) KİMDİR - CENGİZ COŞKUN KİMDİR KAÇ YAŞINDA BOYU KİLOSU VE BİYOGRAFİ BİLGİLERİ


- Reklamlar -

DİRİLİŞ ERTUĞRUL DİZİSİ TURGUT ALP...

Son zamanlarda dizilere ağırlık veren TRT yeni bir diziyi daha bünyesine katarak izleyicinin beğenisine sunuyor. Başarılı dizilere imza atan TRT 1 Diriliş Ertuğrul dizisi ile de bu başarısını sürdürmektedir. Uzun Zamandır merakla beklenen Diriliş Ertuğrul Gazi dizisi 1. bölüm ile ekranlarda yerini almıştır. 

Günümüzde dönem dizilerinin tutulması ve izlenmesi neticesinde TRT 1 Diriliş Ertuğrul dizisi de bir dönem dizidir. Osmanlı İmparatorluğu'nun kuruluş yıllarının anlatılacağı Diriliş dizisinde iki kardeş olan Ertuğrul Gazi ve Gündoğdu arasında ki iktidar savaşı konu olurken, Süleyman Şah Türbesi ve Süleyman Şah'ın yurt arama konuları da yer alacaktır. 

Diriliş dizisi başrolünde Engin Altan Düzyatan ve Kaan Taşaner'in yer aldığı Diriliş dizisi oyuncuları arasında Hande Subaşı, Didem Balçın, Esra Bilgiç, Serdar Gökhan, Hülya Darcan, Levent Öktem, Hakan Vanlı, Serdar Deniz, Turgut Tunçalp, Mehmet Çevik, Cavit Çetin Güner, Burcu Kıratlı gibi başarılı oyuncular yer almaktadır. 

Diriliş dizi oyuncuları arasında olan ve dikkat çeken başarılı oyuncu Cengiz Coşkun Diriliş dizisinde Turgut Alp karakterini canlandırmaktadır. Yazımızın devamında Cengiz Coşkun kimdir kaç yaşındadır gibi bilgilerin yanı sıra başarılı oyuncunun canlandırdığı karakter olan Turgut Alp hakkında bilgileri de bulabilirsiniz.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL OYUNCULARI>>>

Diriliş Dizisindeki Turgut Alp Karakteri Kimdir?

Cengiz Coşkun Kimdir
bu yazı www.songuncel.blogspot.com'a aittir
Diriliş dizisinde Turgut Alp karakterini canlandıran Cengiz Coşkun, 29 Nisan 1982 yılında İstanbul’da doğmuştur. Annesi ve Babası Bulgaristan göçmeni olan yakışıklı oyuncunun bir kız kardeşi vardır annesi ev hanımı ve babası ise makina teknisyenidir. 1,88 cm boyunda olan Cengiz Çoşkun, Ortaokulun ilk yıllarında basketbola başladı,sonra Ülkerspor’un seçmelerini kazandı. Yedi sene Ülkerspor’da oynadı. Sonra Erdemir Ereğli Spor’a transfer oldu, orada 2 sene oynadı. 

Ardından Balıkesir DSİ Spor’da bir yıl oynadı. Marmara Üniversitesi Spor Akademisi’nde antrenörlük bölümünü kazanınca İstanbul’a döndü. Buradan 2008 yılında mezun olmuştur. Aynı zamanda mankenlik de yapmaya başladı, 2002’de Best Model’de üçüncü oldu. Ardından Bu sayede Londra’da yapılan ‘Dünyanın En Yakışıklı Erkeği’ yarışmasında dünya dördüncüsü, en iyi fotomodel ve en iyi fizikli mankeni seçildi. İtalya ve Japonya’da Prada gibi markalara modellik yaptı.
Modellik devam ederken 2005 yılında “Rüzgarlı Bahçe” isimli diziyle oyunculuğa başladı. 


Oyunculuğa başladıktan sonra Şahika Tekand’dan eğitim alıp, workshop’lara katıldı. Daha sonra 2006 yılında “Candan Öte” dizisinde, 2007 yılında “Doktorlar” ve 2009 yılında “Hicran Yarası” dizilerinde rol aldı.
Böylece, hayatında oyunculuk modelliğin yerini aldı. Şimdi sadece özel reklam kampanyalarında çalışıyor.
Faruk Aksoy'un yönetmenliğini yaptığı 2012 yapımı İstanbul'un fethini konu alan Fetih 1453 filminde Şövalye Guistiniani karakterini canlandırdı. 2013 yılında Panama’da yapılan, Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu Survivor Ünlüler - Gönüllüler yarışmasında Ünlüler takımında yarıştı.


Cengiz Coşkun Rol Aldığı Dizi ve Filmleri


2014 - Diriliş Ertuğrul
2012 - Dağ
2012 - Fetih 1453 - (Şövalye Guistiniani)
2009 - Hicran yarası - (tarık)
2007 - Doktorlar 2. Sezon - (mert)
2006 - Candan Öte - (kaan atalay)
2005 – Nehir - (umut)
2005 - Rüzgarlı bahçe - (mercan)


Cengiz Coşkun Resimleri


diriliş dizisi, diriliş dizi oyuncuları kimler, diriliş, diriliş turgut alp, turgut alp karakteri kimdir, turgut alpı oynayan oyuncu kimdir, diriliş ertuğrul dizisindeki turgut alp kimdir, turgut alp dizisi turgut alp karakteri kimdir, diriliş dizisindeki turgut alpın gerçek adı, diriliş turgut alp kaç yaşında boyu kilosu kaç, cengiz coşkun kimdir, cengiz coşkun, cengiz coşkun kaç yaşında, cengiz coşkun yaşı kaç, cengiz coşkun resimleri, cengiz coşkun biyografi, cengiz coşkun hakkında bilgi, cengiz coşkun diriliş dizisi, cengiz coşkun boyu kilosu kaç, cengiz coşkun hangi dizilerde oynadı, dizi oyuncuları cengiz coşkun,
- Reklamlar -


Kategori: , , , , , , ,

1 yorum:

haberler4-blogspot-com yeni-sarkisozleri-blogspot-com