Googlede Ara

FUNDA ARAR ÖMRÜME YETİŞ ŞARKI SÖZLERİ - FUNDA ARAR HOŞGELDİN ALBÜM ŞARKILARI


- Reklamlar -

funda arar, funda arar yeni şarkısı, funda arar ömrüme yetiş şarkısı, funda arar ömrüme yetiş şarkı sözleri, funda ararın söylediği ömrüme yetiş şarkısı, funda arar ömrüme yetiş indir, ömrüme yetiş şarkı sözü funda arar, funda arar ömrüme yetiş sarki sözleri, funda arar yeni albüm şarkılarının isimleri, ömrüme yetiş sözleri

FUNDA ARAR ÖMRÜME YETİŞ ŞARKI SÖZÜ...
bu yazı www.songuncel.blogspot.com'a aittir
Başarılı yorumu ve güçlü sesi ile bugüne kadar sayısız şarkılara imza atan Funda Arar, müzik dünyasında önemli yere sahiptir ve sevilen sanatçılar arasındadır. 

Funda Arar sevenleri tarafından uzun zamandır beklenen albümü nihayet müzik marketlerde yerini aldı ve dinleyicilerine ulaştı. 

Funda Arar yeni albümü Hoşgeldin ile yine başarılı bir albüme imza atmıştır. Funda Arar'ın yeni albümünde toplamda 13 şarkı yer almaktadır. Albümdeki tüm şarkıları dinleyiciler tarafından beğenilen Funda Arar'ın albümünün çıkış parçası olarak Hayatın Hesabı adlı şarkı seçilmiştir.

Toplamda 13 şarkının yer aldığı Hoşgeldin albümünde Funda Arar, Soner Sarıkabadayı, Gökhan Tepe, Burcu Tatlıses, Ümit Sayın, Ragga Oktay, Şebnem Sungur, Bora Duran gibi başarılı isimlerle çalışmış ve oldukça başarılı olmuşlardır. 

Funda Arar yeni albümünde yer alan ve sevilen şarkılardan bir tanesi de, sözleri Zeki Güner'e ait olan Ömrüme Yetiş isimli şarkıdır. Albümde sevilen şarkılar asında olan Ömrüme Yetiş şarkısının müziği ve düzenlemesini ise Febyo Taşel yapmıştır. Funda Arar Ömrüme Yetiş şarkı sözlerini sizler için paylaşıyoruz.

FUNDA ARAR HOŞGELDİN ŞARKILAR>>>

Funda Arar Ömrüme Yetiş Şarkı Sözleri
bu yazı www.songuncel.blogspot.com'a aittir
Göndersem gitmez anılar
Hepsi yatılı misafir
Bir şarkı bir şiir
Herhangi bir şehirde
Yakalanırım sana
Cennet de olurum ama
Gel ömrüme yetiş

Sevmedim kimseyi 
sevsem bile işe yaramaz
Bu gönül senle dolu 
hiç kimse sığamaz
Billahi bir daha buralara gelmedi yaz
Sakladım kalbimi
Senden başka kimse bulamaz

Söz: Zeki Güner
Müzik: Febyo Taşel
Düzenleme: Febyo Taşel
- Reklamlar -


Kategori: , , , , , ,

0 yorum

haberler4-blogspot-com yeni-sarkisozleri-blogspot-com