Googlede Ara

14 NİSAN ÜNLÜLER SMS SONUÇLARI - ACUNN.COM ÜNLÜLER 14 NİSAN SMS SIRALAMASI


- Reklamlar -
survivor 14 nisan sms sonuçları, 14 nisan survivor ünlüler sms sonuçları, ünlüler 14 nisan oylama sonuçları, 14 nisan salı sms oylamasi, ünlüler sms siralamasi, 14 nisan survivor all star oylama sonuçları, acunn.com sms sonuclari, acunn.com ünlüler oylama sonuçları, sörvayvır, sorvivor

14 NİSAN SMS SONUÇLARI
TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor All Star bu hafta da yine eleme gecesi ile ekranlarda olacak. Bilindiği gibi her hafta ödül oyunu ve dokunulmazlık oyunu oynanan Pazar günleri dokunulmazlığı kaybeden takım ada konseyine giderek bir yarışmacı ismi yazarak elenmesini istemektedirler. 

Survivor all star adasından en son giden yarışmacı Taner olmuştu. Bu haftaki eleme dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler takımı arasında yapılacak.

12 Nisan Pazar akşamı dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler ada konseyinde gitmesini istedikleri ismi yazdılar ve yazılan isimlerden en çok Berna ve Merve Oflaz ismi çıktı ve ilk aday belli oldu.

Ada konseyinde belirlenen isimin yanı sıra bir de Ünlüler takımında sms oylaması yapıldı ve sms oylaması sonucunda birinci olan kişi ise bu isimlerin karşısına bir isim daha söyleyecek eleme bu 3 isim arasında olacak. Elenmek üzere seçilen 3 isim arasında en az sms oyunu alan kişi adaya veda edecek. Yazımızın devamında Ünlülerden en çok sms alan kişiin kim olduğu ve adaya kimin veda edeceği hakkındaki bilgileri bulabilirsiniz.


14 NİSAN SURVİVOR KİM ELENDİ

14 Nisan Salı Ünlüler SMS Sonuçları
bu yazı www.gunceltime.blogspot.com'a aittir
14 Nisan Ünlüler SMS Sonuçları
  1. ***
  2. ***
  3. ***
  4. ***
  5. ***
  6. ***
  7. ***
  8. ***
Pazar akşamı Ünlüler ada konseyinde yazdıkları isimler sonucunda ismi en çok çıkan kişi Berna ve Merve Oflaz oldu. Ünlüler takımından elenmek üzere ilk aday bu isimler olurken, Salı akşamı ise SMS oylaması sonucunda birinci çıkan kişi bir isim daha söyleyecek ve eleme bu 3 kişi arasında olacaktır.
- Reklamlar -


Kategori: , , , , ,

0 yorum

haberler4-blogspot-com yeni-sarkisozleri-blogspot-com