Googlede Ara

Ebru Ojen Şahin Kimdir - Karagül Dizisi Sibel Kimdir - Ebru Ojen Şahin Biyografi ve Resimleri


- Reklamlar -
ebru ojen şahin kimdir, ebru ojen şahin kaç yaşında, ebru ojen şahin biyografi, ebru ojen şahin resimleri, karagül dizisi sibel kim, karagül dizisi sibel karakteri kimdir, karagül dizisi sibel gerçek adı ne, karagül dizisi sibel resimleri, karagül dizisi kim kimdir, karagül dizisi sibel kaç yaşında gerçek adı ne, sibel karagül kimdir, karagül dizisindeki sibel kim, ebru ojen şahin nereli, ebru ojen şahin facebook twitter, karagül sibel kim


KARAGÜL DİZİSİ SİBEL KARAKTERİ EBRU OJEN ŞAHİN KİMDİR

Fox TV'nin sevilen dizisi Karagül adından söz ettirmeye ve sevilerek izlenmeye devam ediyor. Her hafta yeni bölümleri izleyici karşısında olan ve izleyenleri ekrana kilitleyen Karagül dizisi oyuncuları olduğu kadar dizinin konusu da dikkat çekiyor. Karagül dizi oyuncuları arasında olan ve dizide Sibel karakterini canlandıran Ebru Ojen Şahin kimdir gibi soruların sorulması üzerine merak edilen güzel oyuncu Ebru Ojen Şahin biyografisini paylaşacağız. Yazımızın devamında Ebru Ojen Şahin kaç yaşındadır, hangi dizilerde oynamıştır gibi bilgileri bulabilirsiniz.

KARAGÜL DİZİ OYUNCULARI>>>


Ebru Ojen Şahin Kimdir

Karagül dizisinde Sibel karakterini canlandıran Ebru Ojen Şahin 9 Kasım 1983 yılında Malatya da doğmuştur. Eğitim Durumu Dokuz Eylül Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları Bölümü Opera Ana Sanat Dalı Oyunculuk Eğitimini alan güzel oyuncu dizi ve sinema filmlerinde rol almıştır.
Küçük yaştan beri piyano çalan güzel oyuncu Ebru Ojen Şahin iyi derecede İngilizce ve İtalyanca dil biliyor.


Ebru Ojen Şahin Rol Aldığı Diziler

- 2013 Karagül (Sibel)
- 2012 Sultan (Melda)
- 2011 Şüphe (Zöhre)
- 2010 Yangın Var (Sinema filmi)
- 2009 72. Koğuş (Veremli Zehra)Ebru Ojen Şahin Resimleri
Ebru Ojen Şahin Hakkında YORUM Yapabilirsiniz.
.
- Reklamlar -


Kategori: , , , , , , ,

0 yorum

haberler4-blogspot-com yeni-sarkisozleri-blogspot-com