Googlede Ara

ŞEREF MESELESİ FÜSUN (ŞÜKRAN OVALI) KİMDİR - ŞÜKRAN OVALI BİYOGRAFİ VE RESİMLERİ


- Reklamlar -
ŞÜKRAN OVALI KİMDİR
bu yazı www.songuncel.blogspot.com'a aittir.
Kanal D'nin yeni ve adından çokça söz ettirdiği Şeref Meselesi dizisi dizi severler ile buluştu. Kanal D Şeref Meselesi dizisi başrollerinde Kerem Bursin, Şükrü Özyıldız, Şükran Ovalı ve Burcu Biricik gibi isimlerin yer aldığı bir dizi olan Şeref Meselesi en çok izlenen ve sevilen dizi olmayı hedefliyor.

Kanal D ekranlarında başlayacak olan Şeref Meselesi dizisi konusu kadar oyuncu kadrosu ile de dikkatleri toplamıştır. Şeref Meselesi dizisi oyuncuları arasında olan ve en çok merak edilen isim olan Şükran Ovalı Şeref Meselesi dizisi oyuncuları arasında dikkat çeken isimlerin başında yer alıyor.

Sizlere bu yazımızda Şeref Meselesi dizisi Füsun kimdir, Şeref Meselesi dizisi Füsun karakteri kimdir, Şükran Ovalı kimdir, şükran ovalı resimleri, gibi soruların sorulması üzerine hakkında merak edilenleri ve şükran ovalı biyografisini paylaşacağız.

ŞEREF MESELESİ DİZİ OYUNCULARI>>>

Şükran Ovalı Kimdir
bu yazı www.songuncel.blogspot.com'a aittir.
Kanal D Şeref Meselesi dizisinde Füsun karakterini canlandıran Şükran Ovalı 1 Nisan 1985 yılında İzmir' de doğmuştur. Sevilen, güzel, deneyimli Türk dizi ve sinema oyuncusudur. 
Küçüklüğü doğup büyüdüğü İzmir, Bahçelievler'de geçmiştir. Mustafa Urcan İlköğretim Okulu'nda ve Fevzi Çakmak Ortaokulu'nda okumuş. Müjdat Gezen Sanat Merkezi oyunculuk mezunudur.

Bir çok dizi ve filmlerde oynayan güzel oyuncu Şükran Ovalı ilk adını duyurduğu ve yıldızı parlayan dizisi ise Bir Bulut Olsam Dizisinde tanınmıştır. Özellikle bu dizideki sevişme sahneleri ile çok konuşulmuştu. Güzel ve başarılı oyuncu Şükran Ovalı şimdilerde Kanal D de Şeref Meselesi dizisinde Füsun karakteri ile karşımızda olacak.Şükran Ovalı Rol Aldığı Dizi ve Filmler

Bez Bebek : 2007-2009 (Dizi) (FOX) Merve rolünde
Aşk Yakar : 2008 (Dizi) (Kanal D)
Alia : 2008 (Film) İpek Komiser rolünde
Ev : 2009 (Film) bu yazı www.songuncel.blogspot.com'a aittir.
Kahramanlar : 2009 (Dizi) (Show TV) Ayşe Komiser rolünde
Bir Bulut Olsam : 2009 (Dizi) (Kanal D) Bahar rolünde
Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi : 2010 (Dizi) (Star TV) Aslı rolünde
Reis : 2011 (Dizi) (atv) Nazlı rolünde
Kötü Yol : 2012 (Kanal D) Nuran rolünde
Leyla ile Mecnun : 2012 (TRT 1) Sena rolünde
Avrupa Avrupa : 2013 Melisa rolünde
Cinayet : 2014 (Kanal D) Umay Abalı rölünde
Şeref Meselesi : 2014 (Kanal D) Füsun


Şükran Ovalı ResimleriŞükran Ovalı Hakkında YORUM Yapabilirsiniz.şükran ovalı kimdir, şükran ovalı resimleri, şükran ovalı hayatı, şükran ovalı biyografi, şükran ovalı oynadığı diziler, şükran ovalı rol aldığı diziler, şeref meselesi dizisi füsun kimdir, şeref meselesi dizisi füsun kim, şeref meselesi dizisi füsun resimleri, şeref meselesi dizisi füsun kaç yaşında, şeref meselesi dizisi füsun gerçekte kim, füsun şeref meselesi dizisi resimleri, şeref meselesi dizisi füsun gerçek adı ne, şükran ovalı sevişme sahnesi izle, şükran ovalı kaç yaşında, şükran ovalı boyu, şükran ovalı facebook twitter instagram adresi
- Reklamlar -


Kategori: , , , , , , , , , ,

0 yorum

haberler4-blogspot-com yeni-sarkisozleri-blogspot-com