Googlede Ara

EN SEVDİĞİM 3 ŞARKI YARIŞMASI - ATV EN SEVDİĞİM ÜÇ ŞARKI YARIŞMASI BİLGİLERİ VE BAŞVURU DORMU


- Reklamlar -


EN SEVDİĞİM 3 ŞARKI YARIŞMASI...
bu yazı www.songuncel.blogspot.com'a aittir
Televizyon dünyasında şüphesiz son yıllarda en çok ilgi gören diziler ve yarışmalar olmaktadır. Özellikle büyük ödüllü yarışmalar izleyicinin hep ilgisini çekmiştir. 

Bu yarışmalarında en başında tabi ki şarkı yarışmaları gelmektedir. Özellikle Acun Ilıcalı'nın O Ses Türkiye yarışması birde, X Factor yarışması oldukça beğenilen ve sevilen yarışmalardan biridir. 

Atv bu yarışmalara yenisini ekleyerek En Sevdiğim 3 Şarkı ismini verdiği yeni yarışma programı ile rakip olmaya aday olacaktır. Son zamanlarda oldukça başarılı yapımlara imza atan Atv yeni En Sevdiğim 3 Şarkı yarışması ile yine oldukça başarılı olacağa benziyor.

En Sevdiğim 3 Şarkı isimli yarışma Atv de izleyici ile buluşacak ve biribirinden yetenekli yarışmacılar yer alacaktır. 50.000 TL büyük ödülü olan yarışmada adından da anlaşıldığı gibi yarışmacılar En Sevdiği 3 Şarkıyı söyleyecekler ve gecenin sonunda kazanan belli olarak büyük ödülün sahibi olacaktır.

Tanıtımları yayınlanan ve büyük merak uyandıran En Sevdiğim 3 Şarkı yarışmasına katılarak sizde sevdiğiniz şarkıları seslendirerek 50.000 TL'nin sahibi olabilirsiniz. Yarışmaya katılmak isteyenlerin araştırdıkları ve merak ettikleri ise yarışma başvuru formu olmaktadır. Yazımızın devamında formu bulabilir ve yarışmaya katılmaya adım atabilirsiniz.

EN SEVDİĞİM 3 ŞARKI BAŞVURU FORMU DOLDUR>>>

Yukarıda ki bağlantıya tıklayarak En Sevdiğim 3 Şarkı yarışması başvuru formunu doldurabilirsiniz.
bu yazı www.songuncel.blogspot.com'a aittir
En Sevdiğim 3 Şarkı yarışmasına katılmak isteyenler için yarışma formatı hakkında bilgileri sizler için derledik. Programa katılacak yarışmacıların en sevdikleri 3 şarkıyı seslendirecekleri ve gecenin sonunda birinci olan yarışmacının büyük ödül olan 50.000 TL’yi kazanması formatıyla yayınlanacak olan En Sevdiğim 3 Şarkı yarışmasına başvurmak oldukça kolay.


En Sevdiğim 3 Şarkı yarışmasının tanıtımları bu bir ses yarışması değildir şeklinde yapılıyor. Bu da tahminizce yarışmaya katılan yarışmacılarının seslerinin güzelliğine değil, jüri ya da izleyicinin vereceği puanlara bakılacak gibi görünüyor. 
En Sevdiğim 3 Şarkı yarışması hakkındaki bilgiler netleştikçe sizlere buradan duyuracağız. 


en sevdiğim 3 şarkı, en sevdiğim 3 şarkı yarışması, en sevdiğim 3 şarkı yarışması ne zaman, en sevdiğim 3 şarkı yarışma bilgileri, en sevdiğim 3 şarkı atv, atv en sevdiğim 3 şarkı yarışması bilgileri, en sevdiğim 3 şarkı yarışması başvuru formu, en sevdiğim 3 şarkı yarışmasına nasıl katılabilirim, en sevdiğim 3 şarkı yarışmasına katılmak istiyorum, en sevdiğim 3 şarkı başvurusu nereye nasıl yapılıyor, en sevdiğim 3 şarkı yarışmasının formatı nasıl olacak, en sevdiğim 3 şarkı yarışması jüri üyeleri kimler, en sevdiğim 3 şarkı yarışma sunucusu kim, en sevdiğim 3 şarkı yarışması katılma formu, atv şarkı yarışması, en sevdiğim 3 şarkı nasıl bir yarışma olacak,

- Reklamlar -


Kategori: , , , , , ,

1 yorum:

  1. adım mustafa istanbulda yaşıyorum formu doldurdum bakalım inşallah geri dönüş olur o ses türkiyeye de başvuru yaptım çok katılmak istiyorum lütfen yetkililer duysun mail adresim mistik56@hotmail.com

    YanıtlaSil

haberler4-blogspot-com yeni-sarkisozleri-blogspot-com