Googlede Ara

ACİL SERVİS MERT (MUSAB EKİCİ) KİMDİR - MUSAB EKİCİ KİMDİR BİYOGRAFİ VE RESİMLERİ


- Reklamlar -


musab ekici, musab ekici kimdir, musab ekici biyografi, musab ekici resimleri, musab ekici hayatı, musab ekici fotografları, acil servis mert, acil servis mert kimdir, acil servis dizisindeki mert, mert acil servis, acil servis oyuncuları, acil servis dizisindeki oyuncuların isimleri, acil servisteki oyuncu kadrosu, acil servis dizisi karakterleri, acil servis dizisinde kim kimdir, acil servis oyuncu resimleri,

ACİL SERVİS MERT KARAKTERİ KİMDİR

Yurt dışında yayınlandığı dönemlerde en çok izlenen dizilerden biri olan ve reyting rekorları kıran ER isimli dizi şimdi Türkiye uyarlaması ile Türkiye de yayınlanacaktır. 

Show Tv ekranlarında başlayacak olan dizinin ismi ise Acil Servis dizisidir. Acil Servis dizisi Show Tv'nin sevilen ve ilgi gören dizilerinden birisi olmaya aday bir dizi olarak izleyici ile buluştu. Daha önceki doktorlar dizisine benzeyen ve anımsatan Acil Servis dizisi bir çok başarılı oyunculardan oluşmaktadır.


Acil Servis dizi oyuncuları arasında Serhat Teoman, Funda İlhan, Nur Erkul, Tamer Tıraşoğlu, Musab Ekici, Funda Şirinkal, Serkan Öztürk, Sinem Uçar, Elçin Aktaş, Caner Kurtaran, Gökhan Soylu gibi başarılı bir çok oyuncu yer almaktadır. 


Acil Servis oyuncu kadrosu arasında olan ve aranan oyunculardan bir tanesi de başarılı oyuncu Musab Ekici isimli oyuncudur. 
Musab Ekici Acil Servis dizisinde Mert karakterini canlandırmaktadır. Oyuncu hakkında bir çok şeyin merak edilmesi üzerine Musab Ekici biyografi bilgilerini ve Acil Servis dizisi mert kimdir sorusunun cevapları yazımızın devamındadır.

ACİL SERVİS DİZİ OYUNCULARI>>>


Acil Servis Dizisindeki Mert Karakteri Kimdir?


Musab Ekici Kimdir


Acil Servis dizisinde Mert karakterini canlandıran Musab Ekici, 1992 yılında Elazığ doğumludur. Daha önce hiç bir dizide rol almayan Yakışıklı oyuncu bu zamana kadar tiyatro oyunlarında rol almıştır.

2014 yılında İstanbul Devlet Konservatarından mezun olan 23 yaşındaki istekli oyuncu 6 yıldır tiyatroyla uğraşmaktadır. Sadri Alışık Sinema TV ödülleri Erkek Oyuncu Jüri Özel Ödülüne layık görülmüştür. Elazığ doğumlu olan genç ve yakışıklı oyuncu Musab Ekici yine yine seçim yapmam gerekirse yine tiyatroyu seçerdim demektedir.


Musab Ekici ilk dizisi olan Acil Servis dizisinde Mert karakterini canlandırarak izleyici karşısında olmaktadır. Yakışıklı oyuncunun resimleri aşağıdadır.

Musab Ekici Rol Aldığı Tiyatro Oyunları
2014 Soytarılar / Sahne Hal
2012 – 2013 Barselo / İkinci Kat
2012 Yola Çıktığım Gün Sakin Serin Bir Sabahtı / Galata Perform

Aldığı Ödül
Sadri Alışık Sinema TV ödülleri Erkek Oyuncu Jüri Özel Ödülü / Barselo / İkinci Kat


Musab Ekici Resimleri- Reklamlar -


Kategori: , , , , , , ,

1 yorum:

haberler4-blogspot-com yeni-sarkisozleri-blogspot-com