Googlede Ara

AŞK YENİDEN DİZİ OYUNCULARI KİMLER - FOX TV AŞK YENİDEN DİZİ KONUSU


- Reklamlar -


aşk yeniden, aşk yeniden dizisi, aşk yeniden dizi oyuncuları, aşk yeniden dizisi hakkında bilgi, aşk yeniden oyuncu isimleri, aşk yeniden dizisinde kim kimdir, aşk yeniden, aşk yeniden zeynep kimdir, aşk yeniden ertan karakteri kimdir,

AŞK YENİDEN DİZİ OYUNCULARI KİMLER

Fox Tv ekranlarında yepyeni bir dizi daha başlıyor. Başarılı bir çok diziyi ekranlara getiren Fox Tv, bu diziler arasına Aşk Yeniden isimli yeni dizisini ekliyor. Bizlerde sizler için yeni başlayan Aşk Yeniden dizisi ile ilgili merak edilen bilgileri paylaşacağız. 

Aşk Yeniden dizi oyuncuları arasında başrolde yakışıklı oyuncu Buğra Gülsoy ve güzel oyuncu Özge Özpirinçci'nin yer aldığı Aşk Yeniden dizisinde Tamer Levent, Lale Başar, Can Sipahi, Nazlı Tosunoğlu, Mert Öner, Orhan Alkaya, Didem Soydan, Nilay Deniz ve Tülin Oral da dizinin oyuncu kadrosundadır. 


Romantik komedi tarzında olan Aşk Yeniden dizisi Fox Tv ekranlarında izleyici ile buluşacaktır. Aşk yeniden dizi konusu genel olarak sevdiği adam için ailesini ve sevdiklerini geride bırakarak Amerika'ya giden ve hayat kırıklılığı ile geri dönen Zeynep'in ve yine Amerika'ya eğitim için giden artık dönme vakti gelen Fatih'in birbirleri ile tanışmalarını ve hayatlarını anlatacak.

Fox Tv'nin yeni romantik komedi dizisi aşk yeniden dizisi başlaması ile beraber merak edilenler hakkında Aşk yeniden dizi oyuncuları kimler, aşk yeniden dizi konusu nedir, aşk yeniden dizisi karakter isimleri, aşk yeniden dizisinde kim kimdir, gibi sorulan soruların cevapları yazımızın devamındadır.

Aşk Yeniden Dizi Oyuncuları Kimler

Aşk Yeniden Zeynep - Özge Özpirinçci

Aşk Yeniden Fatih Buğra Gülsoy
Aşk Yeniden Şevket Tamer Levent
Aşk Yeniden Gülsüm Tülin Oral Gülsüm
Aşk Yeniden Mukaddes Lale Başar
Aşk Yeniden İrem Didem Soydan
Aşk Yeniden Ertan Mert Öcal
Aşk Yeniden Mert Öner 
Aşk Yeniden Can Sipahi 
Aşk Yeniden Su Burcu Yazgı Coşkun 
Aşk Yeniden Orhan Alkaya 
Aşk Yeniden Nazlı Tosunoğlu 
Aşk Yeniden Nilay Deniz


Aşk Yeniden Dizi Konusu

Fox Tv nin yeni Romantik Komedi dizisi olan Aşk Yeniden'in konusu, Sevdiklerini, tüm ailesini, hayatını geride bırakarak aşık olduğu Ertan'ın peşinden Amerika'ya kaçan Zeynep elinde hayal kırıklıkları ve bebeğiyle Türkiye'ye geri döner. 


Diğer tarafta Amerika'ya eğitim için giden Fatih'in de hayal kırıklıkları ile ülkesine, ailesinin yanına dönme vakti gelmiştir. Bu iki insanı ve iki farklı hayatı eve dönüş yolunda buluşturan bir hikaye olacaktır.


Aşk Yeniden Dizisindeki Karakterlerin Açıklamaları

Zeynep Taşkın - Özge Özpirinçci

Güzel, alımlı ve doğal bir kız olan Zeynep, Karadenizlidir. Bazen patavatsız olabilecek kadar dobradır. Dışarıdan yıkılmaz bir dağ gibi görünse de, aslında çok narin bir kalbe sahiptir. İnsanlara yaralarını göstermekten hoşlanmaz. Güçlüyü oynamayı sever. Babasına aşk derecesinde bağlıdır ama onun kadar da inatçıdır. Kolay kolay geri adım atmaz. Haksız bile olsa bunu kabullenmekte zorlanır. Mücadeleci bir yapısı vardır. Esprili ve eğlencelidir. Hayattaki en değerli varlığı oğlu Selim’dir, onun için dünyayı yakar. Yetiştirilme tarzı nedeniyle zaman zaman tutucu ve gelenekçi olabilir. Nitekim bu tutuculuğunu ilk bıraktığı anda da büyük bir hata yapmıştır. Artık aşka inancını kaybetmiştir zira oldukça büyük bir darbe yemiştir. Şimdi her durumda gardını alan Zeynep, artık yoğurdu üfleyerek yemektedir.

Fatih Şekercizade- Buğra Gülsoy

Fatih; yakışıklı, zengin, iyi eğitim almış bir gençtir. Aile değerlerine bağlıdır. Hayatın zorluklarını hiç görmemiştir ama muhallebi çocuğu da değildir. Aslında içinde her şeye karşı duracak kadar cesur bir kalp taşımaktadır içinde ama bunu kendisi de zaman içinde öğrenecektir. Sevdiği her şeye tutkuyla bağlanan biridir. Onu hayatta en çok zorlayan şey ailesinin kendisine yüklediği misyondur. Herkes onun için yaşıyor gibi görünse de aslında Fatih onlar için kendini feda etmektedir. Ta ki Zeynep’i görene kadar… Onu gördükten sonra hiçbir şey eskisi gibi olmamıştır. Fatih içindeki aşık adamı ve onun yapabileceklerini gördükçe kendisine inanamayacaktır

Şevket Taşkın (Reis) - Tamer Levent

Zeynep’in babası Şevket Reis, Trabzon’lu bir balıkçıdır. Karadeniz gibi dalgalı, hırçın, deli dolu bir adamdır. Çevresinde çok sevilip sayılır. İyiliğine iyidir ama kini de dillere destandır. Kendisine yapılan bir şeyi unutmaz. Kafaya taktığı bir şeyle bıkmadan usanmadan uğraşır. Hayatta en değer verdiği kişi kızı Zeynep’tir. Kendisine yapılanı unutma ihtimali düşük de olsa vardır ama kızına yapılan hiçbir şeyi unutmaz. Keçi inadı vaktinde çok başını yakmıştır. Bu inat yüzünden kaybetmiştir hayatında deli gibi sevdiği tek kadın olan Meryem’i. Bir inat uğruna karısından boşanmış ve o acıyı 24 sene içinde taşımasına rağmen Meryem’i geri kazanmak için parmağını bile kıpırdatmamıştır

Gülsüm Şekercizade - Tülin Oral

80 yaşlarında bakımlı, çok şık, ve görgülü bir hanımefendidir. Fatih’in babaannesidir, soyu saraya dayanmaktadır. Osmanlı insanının görgüsünü tüm hayatına ve davranışlarına yansıtmıştır. Saray’ın helvacısı olan büyük büyük dedesiyle gurur duymaktadır. Çok dominant bir kadındır. Ancak insanlara söz hakkı tanımayı da ihmal etmez. Karar verirken oldukça demokrattır, çok iyi bir gözlemcidir ve çok da zekidir. Gözünden hiçbir ayrıntı kaçmaz. Torunlarına ve oğluna çok düşkündür ancak gelini için aynı şeyi söyleyemeyiz. Mukaddes’den hiçbir zaman haz etmemiştir. Yine de saygıyı ne elden bırakmış ne de bıraktırmıştır.
- Reklamlar -


Kategori: , , , , , , ,

0 yorum

haberler4-blogspot-com yeni-sarkisozleri-blogspot-com