Googlede Ara

22 MART GÖNÜLLÜLER ADA KONSEYİNDE KİMİN İSMİ YAZILDI - ADA KONSEYİ 22 MART


- Reklamlar -
survivor ada konseyinde kimin ismi yazıldı, ada konseyinde kimin ismi çıktı, gönüllüler ada konseyi sonucu, survivor gönüllüler ada konseyi, ada konseyinde en çok kimin ismi çıktı, konseyde kimin ismi söylendi, 22 mart ada konseyi sonucu, ada konseyi çıkan isim gönüllüler

22 MART ADA KONSEYİNDE KİMİN İSMİ ÇIKTI

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor All Star bu hafta da yine eleme gecesi ile ekranlarda olacak. Bilindiği gibi her hafta ödül oyunu ve dokunulmazlık oyunu oynanan Pazar günleri dokunulmazlığı kaybeden taklım ada konseyine giderek bir yarışmacı ismi yazarak elenmesini istemektedirler. 

Survivor all star adasından en son giden yarışmacı Ahmet Dursun olmuştu. Ahmet Dursun rahatsızlığı nedeni ile elenmek durumunda kalırken bu haftaki eleme dokunulmazlığı kaybeden Gönüllüler takımı arasında yapılacak.

22 Mart Pazar akşamı dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler ada konseyinde gitmesini istedikleri ismi yazdılar ve yazılan isimlerden en çok Begüm ismi çıktı ve ilk aday Begüm oldu.

Ada konseyinde belirlenen isimin yanı sıra bir de gönüllüler takımında sms oylaması yapıldı ve sms oylaması sonucunda birinci olan kişi ise Begüm'ün karşısına bir isim daha söyleyecek eleme bu iki isim arasında olacak. Elenmek üzere seçilen iki isim arasında en az sms oyunu alan kişi adaya veda edecek. Yazımızın devamında gönüllülerden en çok sms alan kişiin kim olduğu ve adaya kimin veda edeceği hakkındaki bilgileri bulabilirsiniz.

22 Mart Ada Konseyinde Kimin İsmi Yazıldı?

22 Mart Ada Konseyinde Begüm Adı Yazıldı

24 Mart Gönüllüler SMS Sıralaması

1- Hilmicem
2- Özlem
3- Turabi
4- Begüm
5- Hasan
6- Sahra
7- Seda
8- Nadya
9- Taner
10- BozokPazar akşamı Gönüllüler ada konseyinde yazdıkları isimler sonucunda ismi en çok çıkan kişi Begüm oldu. Gönüllüler takımından elenmek üzere ilk aday Begüm oldu. Salı akşamı ise SMS oylaması sonucunda birinci çıkan kişi bir isim daha söyleyecek ve eleme bu iki kişi arasında olacaktır.
- Reklamlar -


Kategori: , , , , ,

0 yorum

haberler4-blogspot-com yeni-sarkisozleri-blogspot-com