Googlede Ara

24 MART GÖNÜLLÜLER SMS SONUÇLARI - GÖNÜLLÜLER 24 MART SMS SIRALAMASI


- Reklamlar -
survivor 24 mart sms sonuçları, 24 mart survivor gönüllüler sms sonuçları, gönüllüler 24 mart oylama sonuçları, 24 mart salı sms oylamasi, gönüllüler sms siralamasi, 24 mart survivor all star oylama sonuçları, acunn.com sms sonuclari, acunn.com gönüllüler oylama sonuçları

24 MART SMS SONUÇLARI

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor All Star bu hafta da yine eleme gecesi ile ekranlarda olacak. Bilindiği gibi her hafta ödül oyunu ve dokunulmazlık oyunu oynanan Pazar günleri dokunulmazlığı kaybeden taklım ada konseyine giderek bir yarışmacı ismi yazarak elenmesini istemektedirler. 

Survivor all star adasından en son giden yarışmacı Ahmet Dursun olmuştu. Ahmet Dursun rahatsızlığı nedeni ile elenmek durumunda kalırken bu haftaki eleme dokunulmazlığı kaybeden Gönüllüler takımı arasında yapılacak.

22 Mart Pazar akşamı dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler ada konseyinde gitmesini istedikleri ismi yazdılar ve yazılan isimlerden en çok Begüm ismi çıktı ve ilk aday Begüm oldu.

Ada konseyinde belirlenen isimin yanı sıra bir de gönüllüler takımında sms oylaması yapıldı ve sms oylaması sonucunda birinci olan kişi ise Begüm'ün karşısına bir isim daha söyleyecek eleme bu iki isim arasında olacak. Elenmek üzere seçilen iki isim arasında en az sms oyunu alan kişi adaya veda edecek. Yazımızın devamında gönüllülerden en çok sms alan kişiin kim olduğu ve adaya kimin veda edeceği hakkındaki bilgileri bulabilirsiniz.

24 Mart Salı Gönüllüler SMS Sonuçları

24 Mart Gönüllüler SMS Sonuçları

1- Hilmicem
2- Özlem
3- Turabi
4- Begüm
5- Hasan
6- Sahra
7- Seda
8- Nadya
9- Taner
10- Bozok


Pazar akşamı Gönüllüler ada konseyinde yazdıkları isimler sonucunda ismi en çok çıkan kişi Begüm oldu. Gönüllüler takımından elenmek üzere ilk aday Begüm oldu. Salı akşamı ise SMS oylaması sonucunda birinci çıkan kişi bir isim daha söyleyecek ve eleme bu iki kişi arasında olacaktır.
- Reklamlar -


Kategori: , , , , ,

0 yorum

haberler4-blogspot-com yeni-sarkisozleri-blogspot-com