Googlede Ara

7 MART 2015 SAYISAL LOTO SONUÇLARI - SAYISAL LOTO SONUÇLARI 7 MART 2015


- Reklamlar -


SAYISAL LOTO 7 MART SONUÇLARI...
bu yazı www.songuncel.blogspot.com'a aittir.
Şans oyunları arasında en popüler olan ve en çok oynanan oyunlardan biri olan sayısal loto her hafta para dağıtmaya devam ediyor.

Her hafta canlı olarak çekilişi yapılan Sayısal Loto 7 Mart 2015 Cumartesi akşamı 956. hafta Sayısal Loto çekilişi yapıldı ve Sayısal Lotonun kazanan numaraları belli oldu. Her hafta Sayısal Loto çekilişi ile eş zamanlı olarak sonuçları paylaştığımız sitemizden sayısal loto sonuçlarını takip edebilirsiniz.
www.songuncel.blogspot.com
Milli Piyango idaresinde her hafta Cumartesi akşamları canlı olarak çekilen sayısal loto çekilişi her hafta kazandırmaya devam ediyor. Oynayanların hayalini süsleyen ve çıkar ihtimali ile bakılan şans oyunu her hafta kazananların yüzünü güldürüyor. 

Yazımızın devamında bu haftaki 7 Mart 2015 Cumartesi 956. hafta Şans Oyunları ve Sayısal Loto sonuçlarını öğrenebilir kaç kişinin kazandığını Sayısal Lotonun toplamda bu hafta kaç para ikramiye dağıttığını ve hangi şehirlerden kazanıldığının bilgisini öğrenebilirsiniz.

7 Mart 2015 Sayısal Loto Sonuçları açıklandı.

İşte Sayısal Loto 7 Mart Cumartesi Kazanan Şanslı Numaralar.
bu yazı www.songuncel.blogspot.com'a aittir.

  • 1
  • 21
  • 22
  • 23
  • 33
  • 35
  •              

Milli Piyango İdaresince yapılan açıklamaya göre Sayısal Loto 7 Mart 2015 Cumartesi 956. hafta çekiliş sonucunda;www.songuncel.blogspot.comBüyük İkramiye Kazanan İl/İlçe : ............... / ................


İkramiye Kazananlar; www.songuncel.blogspot.com
(3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,
(5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,
(6) bilenlere ise, ikramiyeleri MPİ Genel Müdürlüğü tarafından ödenecektir.
www.songuncel.blogspot.com
Milli Piyango idaresince Cumartesi günleri çekilişi yapılan Sayısal Loto oyunu noter huzurunda yapılmaktadır. Sayısal Loto oyunu noter ve halkın huzurunda 21:00 - 21:30 saatleri arasında Milli Piyango Genel Merkezinde gerçekleştirilmektedir.

7 mart sayısal loto sonuçları, 7 mart sayısal loto da bu hafta kazanan numaralar, 7 mart sayısal sonuçları, 7 mart 2015 sayısal loto sonuçları, 7 mart 2015 sayısalda çıkan numaralar, 7 marttaki sayısal loto çekilişi sonuçları, 7 mart 2015 sayısalın sonuçları, sayısal loto 7 mart sonuçları, 7 mart sayısal loto sonuçları öğren, dünkü sayısal loto sonuçları, bugünkü sayısal loto sonuçları, 07/03/2015 sayisal loto sonuclari, sayısal loto sonuçları 07/03/2015, bu yazı www.songuncel.blogspot.com'a aittir, bu haftaki sayısal loto sonuçları, sayısal loto 3 bilen ikramiye, sayısal loto 4 bilen kaç para alacak, sayısal loto 5 bilenler
- Reklamlar -


Kategori: , , , , , , , ,

0 yorum

haberler4-blogspot-com yeni-sarkisozleri-blogspot-com