Googlede Ara

27 MAYIS SURVİVORDA KİM ELENDİ - SURVİVOR ÜNLÜLERDEN KİM ELENDİ 27 MAYIS


- Reklamlar -
SURVİVOR ÜNLÜLERDEN KİM ELENDİ
bu yazı www.songuncel.blogspot.com'a aittir
Zorlu bir hafta daha geride kalan survivorda bu hafta elenen isim bu akşam yani 27 Mayıs Çarşamba akşamı belli olacak. Survivor All Star bu hafta yine eleme gününe gelindi ve sonuçlar merakla beklenmektedir. Pazar günü dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımı bu hafta yaptığı ada konseyinde elemek için isim yazdıklarında, en çok ismi yazılan kişi Berna ve Hakan oldu ve survivor all star 14. Haftada elenmek için seçilen ilk isimler oldu. 
Ayrıca pazar akşamı Ünlüler takımı arasında sms oylaması da yapıldı. Sms oylamasında birinci çıkan isim bu isimlerin karşısına bi isim seçecek birde bireysel dokunulmazlığın sahibi Doğukan isim söyeleyecek eleme bu 4 kişi arasında alınan sms sonuçlarına göre daha az oy alan isim elenecek.

Bu hafta survivordan elenecek kişi seçilecek ve adaya veda edecekken, izleyiciler tarafından ise survivordan elenen kişinin kim olduğunun yanı sıra, Ünlüler takımı arasında yapılan halk oylaması olan sms sonuçlarını merak etmektedirler. Yazımızın devamında 27 Mayıs Survivor All Star Ünlüler takımı sms sonuçlarını ve sıralamasını bulabilirsiniz.

27 MAYIS SURVİVOR ALL STAR BERNA ELENDİ

27 Mayıs Ünlüler SMS Sıralaması
bu yazı www.songuncel.blogspot.com'a aittir
1- Merve
2- Hakan
3- Serenay
4- Anıl
5- Berna
6- Doğukan

Survivor All Star eleme günlerinde yaşananları ve her hafta yapılan sms oylaması sonuçlarını ve sıralamayı yarışma sırasında açıklandığı anda acunn.com sitesiyle eş zamanlı olarak burada bulabilirsiniz. Yarışmanın bu hafta elenen ismi ile ilgili düşüncelerinizi ve tahminlerinizi paylasabilirsiniz. 

Survivir oylama sonucu, survivor all star sms sonuçları, survivor 27 mayıs sms sonuçları, bu hafta unlulerden kim birinci oldu, ünlüler sms sonuclari, 27 mayıs çarşamba sms sonuçları, survivor kim elendi, dün akşam survivor kim elendi, bu hafta kim elendi, hakan elendi mi, berna elendi mi, survivor 27 mayıs sms sıralama sonuçları, 27 mayıs sörvayvır,
- Reklamlar -


Kategori: , , , , ,

0 yorum

haberler4-blogspot-com yeni-sarkisozleri-blogspot-com