Googlede Ara

20 MAYIS SURVİVORDA KİM ELENDİ - SURVİVOR GÖNÜLLÜLERDEN KİM ELENDİ 20 MAYIS


- Reklamlar -
SURVİVOR GÖNÜLLÜLERDEN KİM ELENDİ
bu yazı www.songuncel.blogspot.com'a aittir
Zorlu bir hafta daha geride kalan survivorda bu hafta elenen isim bu akşam yani 20 Mayıs Çarşamba akşamı belli olacak. Survivor All Star bu hafta yine eleme gününe gelindi ve sonuçlar merakla beklenmektedir. Pazar günü dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımı bu hafta yaptığı ada konseyinde elemek için isim yazdıklarında, en çok ismi yazılan kişi Bozok ve Hasan oldu ve survivor all star 13. Haftada elenmek için seçilen ilk isimler oldu. 
Ayrıca pazar akşamı gönüllüler takımı arasında sms oylaması da yapıldı. Sms oylamasında birinci çıkan isim bu isimlerin karşısına bi isim seçecek birde bireysel dokunulmazlığın sahibi Hilmicem isim söyeleyecek eleme bu 4 kişi arasında alınan sms sonuçlarına göre daha az oy alan isim elenecek.

Bu hafta survivordan elenecek kişi seçilecek ve adaya veda edecekken, izleyiciler tarafından ise survivordan elenen kişinin kim olduğunun yanı sıra, Gönüllüler takımı arasında yapılan halk oylaması olan sms sonuçlarını merak etmektedirler. Yazımızın devamında 20 Mayıs Survivor All Star Gönüllüler takımı sms sonuçlarını ve sıralamasını bulabilirsiniz.

20 MAYIS SURVİVOR ALL STAR SAHRA ELENDİ

20 Mayıs Gönüllüler SMS Sıralaması
bu yazı www.songuncel.blogspot.com'a aittir
1- Hasan
2- Turabi
3- Begüm
4- Bozok
5- Sahra
6- Hilmicem


Survivor All Star eleme günlerinde yaşananları ve her hafta yapılan sms oylaması sonuçlarını ve sıralamayı yarışma sırasında açıklandığı anda acunn.com sitesiyle eş zamanlı olarak burada bulabilirsiniz. Yarışmanın bu hafta elenen ismi ile ilgili düşüncelerinizi ve tahminlerinizi paylasabilirsiniz. 

Survivir oylama sonucu, survivor all star sms sonuçları, survivor 20 mayıs sms sonuçları, bu hafta gonullulerden kim birinci oldu, gönüllüler sms sonuclari, 20 mayıs çarşamba sms sonuçları, survivor kim elendi, dün akşam survivor kim elendi, bu hafta kim elendi, hasan elendi mi, bozok elendi mi, survivor 20 mayıs sms sıralama sonuçları, 20 mayıs sörvayvır,
- Reklamlar -


Kategori: , , , , ,

0 yorum

haberler4-blogspot-com yeni-sarkisozleri-blogspot-com